Suzuki GS 500E (1996)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

panas
panas napsal 26.05.08 v 08:26

ty jo pěkná motorka. .hodně najetých kilometrů přeje paňas

vaco
vaco napsal 16.04.08 v 14:20

Mrkni na tyhle stránky, třeba se budou hodit mototuristshop.cz

hluba
hluba napsal 15.04.08 v 21:01

for Riddick: Jako když jsem na ní sedl poprvé tak byla kosa jako blázen a strašně mě mrzly ruce to si asi nejvice pamatuju. Jinak jsem nestihal vubec z toho zrychleni a to je přitom zavřená. Postupem času jak na ní teď jezdím tak už je to čím dál lepší co se týče ovládání a tak... Ale pořád má můj respekt, protože ještě nemám tolik kiláků najetejch. Jinak je fakt super. Žere kolem 4 což je pro mě taky podstatná věc, protože jsem ještě student. A když chceš jet rychle tak stačí točit ji nad 4000, kde má krásnej zvuk. Což jsem se až divil na to, že to je 500. Pak kdyžtak napiš pro co jsi se rozhodl

Riddick
Riddick napsal 15.04.08 v 17:23

Ahoj, máš jí moc pěknou... Taky o ní moc přemýšlím, ale zapřemýšlel jsem se spíše nad nějakou šestkou v 4 válu, má to víc kultivovanej chod. Ale i tak mě zajímá, jaké jsou dojmy a pocity, když si na ní sedl. Máš z ní respekt a jede jak prase, co :o) ?
Jinak 10 bodiků to jistí

vaco
vaco napsal 15.04.08 v 16:15

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

hluba
hluba napsal 15.04.08 v 14:09

Díky za pochvaly. Jak motorku tak slečnu jsem dlouho vybiral a ted jen sklizim ovace? lol

štepa
štepa napsal 15.04.08 v 13:42

Pekna motorka, pekna slecna, pekna barva. co vic si praat..

cb36
cb36 napsal 15.04.08 v 12:47

Pěkna at slouži

stanik
stanik napsal 15.04.08 v 10:23

Krasavice, velmi dobrá k naučení jízdy na velké motorce

czech_pilot
czech_pilot napsal 15.04.08 v 10:11