Suzuki GS 500E (1999)

COMPANY
COMPANY napsal 16.10.10 v 13:36

sidar
sidar napsal 08.04.10 v 22:28

pekne napsany, uplne souhlasim. Taky mam v planu na GSF pritvrdit zadek, ale nejde mi tim vencem pootocit. Nejak to musim vykoumat. Kazdopadne mas supr strojovnu v zajimavym laku, tak nezbyva, nez poprat i nadale pohodovy kilce
10b

Rezna
Rezna napsal 25.02.09 v 22:03

čau za 10b. Jojo opravdu ja mam 2001 a ta už mna dvě lanka plynu jedno tažné a jedno vratné dělá se to udejně kvuli tomu aby se ti nahodou nezasekl plyn dneska to má každá motorka od 500 ale i některé 125.Prostě zbytečnost pružina stačí ale je to tam.

hluba
hluba napsal 13.04.08 v 22:45

Čao. Pěkná moto. A ty zkušenosti... Uplně jsem se musel smát, protože me připadá jako by jsi jel na moji... Ať už třeba tím jak vybrují zadní stupačky a mou přítelkyni jak to lechtá do noh A stim nádobíčkem taky nemam problém, ale asi to bude tím, že nám to tak nenarostlo lol . Hodně šťastných kilometrů.

potvurka84
potvurka84 napsal 10.03.08 v 17:33

supr motorka taky ji mam a nikdy nezklamala dobre ovladatelna a pohodlna,mnoho stastnych km

Lenik
Lenik napsal 01.03.08 v 23:16

GSko je klasikáááá chválím

otas1
otas1 napsal 27.02.08 v 06:02

Dik ze ses tak rozepsal. Porad o tom stitku intenzivne uvazuji, uvidim. Vim ze je to prakticke, napor vzduchu od 110km/h mi uz taky neni prijemny.
Me taky trosku fucelo helmy, ale predevcirem jsem si v bikerscrownu koupil za 50 bradovej deflektor a od ty doby mi do helmy uz nefoukne!

sooky
sooky napsal 26.02.08 v 22:39

tak jsem napsal tak dlouhy komentar a nechal jsme si na nem tak zalezet a neulozilo se mi to!!!! Tak to jen tak rychle zkratim... Ten plexistitek se mi osobne moc libi... naopak to tu motorku pekne podtrhuje... Osobne si myslim, ze nejhezci je kourove plexi... ani cerne, ani jinak barevne, ani cire... to kourove je hezky kompromis... a od Puigu ho mam za 800 a ten tvar se mi tam proste libi... predtim tam bylo od Givi a tvarove nic moc... mel jsem moznost vyzkouset GS s obema variantami, jak s , tak bez a musim rict, ze jednoznacne se stitkem je to lepsi.. nejen kvuli designu-hlavne kdyz na ni clovek sedi tak vidi budiky a pak uz nic, je to tak nejak skokove zakoncene, proste budiky a dal nic... zepredu to ani moc videt neni nebo nevadi, z boku pak trochu... Ale hlavne ho ocenis na dalnici nebo okresce ,kdyz pojedes rychleji, tzn nad tech cca 120km/h... predtim jsme sel do vajicka a foukalo na me a docela to vadi, ted si krasne schovam hlavu za plexi a nefouka mi do helmy... Clovek by rekl kus sikmeho stitku, ale dokaze to celkem divy... zkus to promyslet...

stojda
stojda napsal 26.02.08 v 20:16

pěkná a hezký lak fakt vymazlená ale já svo motorku nepustim pod 4 tisíce

otas1
otas1 napsal 26.02.08 v 19:27

Ja na vyssi kvalty pod 3000 taky nejezdim, od tech 2000 jezdim jen na 2ku kdyz se mi nechce podrazovat za jedna a na tu dvojku neskube a jde plynule.
Diky za chvalu.
Ted resim dilema jestli poridit vetrny stitek. Na jednu stranu bych ocenil kdyby na me tak nefoukalo ale nechci prijit o klasickej vzhled nahace, se stikem se mi nelibi :

cb36
cb36 napsal 26.02.08 v 13:38

Pěkna

sooky
sooky napsal 26.02.08 v 10:32

mas ji nadhernou... malinke vibrace taky pocituji okolo 6000, ale jen nepatrne... Me to na mem GS nejde jezd treba na vyssi kvalty od 2000 bez cukani, to az tak od 3000+. Kufr si taky jen pochvaluji, mam taky 42 l... At jezdi...