Yamaha FZR 1000 (1988)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Ochmin-JawaDub
Ochmin-JawaDub napsal 12.03.08 v 14:33

Jo ňákej zvuk od dílen sem slyšel ale netušil sem že seš to ty. Už abych měl taky něco normálního.

Ochmin-JawaDub
Ochmin-JawaDub napsal 02.03.08 v 18:40

Zdar chlape tak seš tady taky. Měl by si zase přijet na tom tvým žihadle do školy a párkrát to vytočit pod oknama
Ať lítá.

kimekime napsal 21.02.08 v 21:25

Jen si kecej když tě to baví....

P.I.C.A napsal 21.02.08 v 18:47

Jen tak mimochodem MICOŠ nema sestikilo ale ctyrkilo ....mozna to tam ma spatne napsany ale v popisu uz je neco jinyho. Si myslis, ze ja sem si jako 18-ti letej nemusel vydelat na vlastni motorku? Ale ne nebudu se hadat, nema to cenu preciz. . At to jezdi

kimekime napsal 21.02.08 v 16:53

Díky chlapy,oni mě nemůžou nasrat. Když by jim bylo 18 jako mě,našetřily by na motorku z peněz ze svačin co dostávám do školy a až budou mít přes 140koní,tak pak by mě mohly urazit,ale do tý doby ne.
Fer:XJR je pěkný,ale na mě příliž drahý :D ale jinak ta R1...tu vidim jako budoucnost.
CryingDragon:Koukám na tvýho žluťase...pěkná mašina. Já jsem spíš chopperovej typ než silnice. Jenže chopper je na mě moc drahej,proto mám starou silnici. Musim počkat až budu chodit do práce,pak si určo koupim choppera. Představa je aby měla široký zadní kolo a dlouhý vidlice. Jinak kdybych měl tvojí mašinu,tak ,,seru,, blahem. Chlapy,přeju hodně štěstí na douch kolech

CryingDragon
CryingDragon napsal 21.02.08 v 15:21

klasika, těžká mašina a kdo umí jezdit na ní zvládne všechno, na lehkejch výkonejch co jezdí skoro samy zvladají jezdit i ženské, ale neviděl jsem ženskou na klasikách z 90 tých let (ZXR,GSXR,FZR). Takže pro některé co tu žvaní a mají motorečky pro ženské nemám slov.
A tobě držím palce ps: žlutá je dobrá

Feri
Feri napsal 21.02.08 v 14:30

At slouží Jinak jsem se pěkně pobavil u tvé reakce na ty kašpary

kimekime napsal 21.02.08 v 14:13

quicktime: Díky. Tobě to přeju taky.Hodně úspěšných kilometrů bez nehod.
MICOŠ:ty kašpare s šestikilem,já si to můžu dovolit točit do kritickejch,páč se mi nerozpadne pod prdelí jako tvůj křáp.Běž jezdit na dětskou dráhu s elektrickejma motorčičkama debílku

P.I.C.A:On o tom ví. Obšlehnul jsem to od něj v 7-8třídě,takže jsi mě teda strašně moc ohromil novinkou.
Já jsem si aspoň na tu motorku vydělal sám peníze a jsem s ní nadmíru spokojenej.Žádnej papínek mi na ní nedal ani halíř.Tak nevim proč tady všem cpeš že je to šrot? Každej si umí udělat svůj názor a jestli to plácáš mě,tak já to vim,že je to šrot (umim si to přiznat,mě to žíly netrhá) oproti mašinám za 50 000Kč a vejš. Sám máš hovno,tak drž tlamičku,jo? Řekne mi někdo něco co ještě nevim co se týká mýho (falešnýho) nicku a mojí motorky?

P.I.C.A napsal 20.02.08 v 21:12

co to je za žlutej šrot?!, tu tvoji "ufo" masku si radši nasaď ty sám a běž se zahrabat idiote!! lol lol lol

P.I.C.A napsal 20.02.08 v 21:11

Ehm ehm proc pouzivas nick Michala Vondracka z Celakovic? pokud se nemejlim tak kime je jeho nick a nebude asi moc tezky ho znat kdyz bydlite ve stejnym meste...nemyslis? a nevysvetluj mi prosimte, ze to neni jeho nick,ze ty mas kimekime ...packo

MICOŠ
MICOŠ napsal 20.02.08 v 20:50

idiote takovou starou motorku když budeš tak vytáčet,zachvíli to bude vyšlehané...blbče...

quicktime
quicktime napsal 20.02.08 v 20:34

Asi to bude fajn povození a ať slouží