Suzuki AN 650 Burgman (2003)

Vlastník JardaSlavonice
Vloženo 18.2.2008
Aktualizováno 15.6.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 26.07.10 v 00:06

cus JAROUSI JAK TI JEZDI ŠIKMI AUGLE.

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 23.03.08 v 12:13

to verim.prozatim ho doma nemam a dela se na nem ale do mesice uz by mel byt doma a prihlasen a potom bude aktualni fotka.doposud jsem pouzil od kuby.

fugi
fugi napsal 18.03.08 v 22:14

toho jsem koupil z tý fotografie voňenka

fugi
fugi napsal 18.03.08 v 22:11

dobrá volba už ho mám taky doma lol

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 09.03.08 v 18:20

v teto skupine urcite ne. pokud nemyslim o neco mensi 400 ccm kterou jsem puvodne zamyslel.ale po nekolikamesicnim porovnavani jsem sel primo do 650 ccm.mit 3 nebo 4 roky 400ccm a pak ji zas prodat tim jedine ztratim a dokud jsou penize tak jsem sel hned do toho po hlave.sice je to skok o 600ccm ale prvnich 500 km bude opatrnych na pravy zapesti (a po dvou dnech jak se znam) a pak uz to pujde lepe.kdybych mel najeto celkove malo km tak jdu pres 400 ccm a potom do 650 ccm jenze vetsina lidi co me znaji tak mi rikaly ze uz neco najeto mam a ze to pry zvladnu. zatim to jde.k dnesnimu dni se na B650 udelal predek a vymenily se kapaliny.po nedeli by mely jit plasty k lakyrnikovi.nez se plasty nalakujou do puvodni barvy (modry) mezi tim se udelaji rozvody a celkove se projde aby bylo jak ma.jelikoz uz jsem nesehnal vice penez sel jsem do te horsi varianty-mirne odrene plasty a polozeno na levou stranu.ram je v poradku.po delsi uvaze jsem se rozhodl ze ho koupim s tim ze si ho pres zimu dam do puvodniho stavu.plasty jsem sehnal starsi a tim padem o 2/3 levneji nez originalni v suzuki. tak uz to vypada ze behem mesice bych uz vyjel a tim mi zacla konecne sezona i pro mne.

d.bar
d.bar napsal 09.03.08 v 00:08

dobrá volba , nic lepšího asi není

Petynka
Petynka napsal 19.02.08 v 21:24

Ahojky ,taky gratuluji,skoro stejná volba.Je to super požitek z jízdy.

tronda
tronda napsal 19.02.08 v 21:11

po něčem podobnym taky šilham

d.bar
d.bar napsal 19.02.08 v 10:42