Aprilia RS 125 (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 81 záznamů

dzgkbouma
dzgkbouma napsal 18.11.09 v 22:14

Lol to je sranda čist.tak ať si každy kupi to co se mu libi a vyhovuje, lol řešit tu take pičoviny ale dik hoši zasmal sem se a du spat

peterko
peterko napsal 02.06.09 v 22:12

nehadejte se a kupte poradny motorky na 125 jezdi děti...

smazany53158
smazany53158 napsal 16.10.07 v 20:44

Zajímalo by mě, kolik lidí, kteří sem psali to četli od začátku...nechci se do toho moc míchat, abyste na mě nenadávali jako na LUKASONa, ale podle toho co sem pochopil, tak si myslim, že má pravdu v tom prvnim, že 2T je náročnější na údržbu... pak tam někdo přidal to tématu něco jiného, o čem on vůbec nemluvil a on už prostě odpověděl, jak myslel že je správně...

smazany53484
smazany53484 napsal 13.10.07 v 21:02

zerem tuto novu rs niekedy napis zbehneme na babu a inac 2t for ever

smazany50424
smazany50424 napsal 11.10.07 v 15:45

V poho....ja myslím vykon o rychlosti tu reč nebyla

Lukason napsal 10.10.07 v 20:57

to tady nikdo nerikal STODLY ze tvutakt je pomalej, to tady nikdo nerikal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jasne ze je rychlejsii !!!!!!!!!

smazany50424
smazany50424 napsal 10.10.07 v 17:05

Zdar-jasne je ze 4T je mín údržbový,ale LUKASONE příznej si........2T je lepší Neříkej mi že ti 13 koní stačí.......mam motorku se srovnatelnym vykonem a uz me nebere....jezdil jsem na KAWE kx 60 s 15 koni a byl jsem nadšen..........moc se teším až nasetrím na RS nebo MITO....ten olej za to stojí!!!!!!!! Na druhou stranu jestli ti nejde o ten pocit z jízdy a dojíždíš na ni plechovou rychlostí........tak prosím no Názory se různí

napsal 10.10.07 v 10:03

Hoosi Lukason nevi je to lempl..

Lukason napsal 09.10.07 v 15:29

ne asi, ae rikam musis si na to u 2 taktu davat vetsi pozor nez u 4 taktu asi neeeeeeeeee?????????

napsal 08.10.07 v 20:52

no myslim že pokud budeš mít vyjetej olej nebo mín než má bejt tak 4T taky zadřeš

Lukason napsal 08.10.07 v 19:15

Nemam slov , a nevim kterej debil mi vcera psal minumalne 20 sms kvuli 2taktu tak to ste uplny debilove aby me votravovaly i na telefonu jo a jeste neco k ty cestine pisu rychle tag nejsem nakej puntickar ktrej si to bude jeste po sobe kontrolovat i nu nejsme v hodine ceskeho jazyka, ae vy to stejne nechapete ( nekteri ) ????????? a kdyby neco ja sem tady kecal jenom o tom olejicku a kdyz je motor 2 takt tag to je jasny ze na to bejt stavenej a jeste neco 2 takt trpy vic nez 4 takt mate tam vetsi treni a to je zpusobeny tim olejickem v benzinu mozna to je k necemu dobry a k necemu nedobry ae nedej boze kdyz tam toho olejicku bude min. Zase tady na me bude mit kery ae rikam to co vim z vlastni skusenosti od kamose co ma DTCKO a tim to zpusobem ho zkurvyl a nejenom tim ae vono taky v tom motoru navazuje vsechno na sebe. A TIM TO BYCH TU DEBATU UZAVREL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZASE ME MUZETE PRCAT JAKEJ SEM DEBIL CURAK A VYPATLANEC JESTLI VAM TO POMUZE AE VAM URCITE JO. TAGZE PROSIM PANOVE POSLUSTE SI !!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

napsal 08.10.07 v 16:16

Sorry že vám do toho kecám ale Lukason je fakt uplnej výmaz . Už jenom tim stylem psaní člověk vidí jakej to je primitiv. Koukejte jak za chvíli na mě:" Noo ty debile, co to tady plácáš, ani nemáš motorku, jo CBR mi dá v pohodě 150kmh a ten olejíček tam ani dávat nemusim!!!!!!!!"

smazany52130
smazany52130 napsal 08.10.07 v 16:10

RADYS> 7000km a GO? Neblázni... U mýho motoru bych jí dělal 2x.

Blackshadow
Blackshadow napsal 08.10.07 v 15:56

Porovnavat 2T a 4T je ako porovnavat hrusky s jablkami.. Mne viac vyhovuje 4T, niekomu 2T... Kazdy ma radsej to, co ma doma

napsal 08.10.07 v 15:45

To co říká Béďa (na konci textu)je sice pravda že je to možná dražší u 4T,ale GO udelaš 1x za 50 000km ,ale u 2T 5-7x než najedeš 50 000km <br />

smazany17159
smazany17159 napsal 08.10.07 v 10:53

Lukason : Nebudu tady hajit 2T , ale jen par prikladu , znam lidi co maji na 2T najeto pres 20 000 km a ten motor je furt v pohode a vydrzi , kdyz se k nemu chovas pekne tak vydrzi hodne , za dalsi 4T je kurva slozitejsi nez 2T , slysel si snad ze by nekdo na 2T serizoval rozvody , ventily ? ne a proc ? protoze tam nejsou , je to tam aby se optimalizovalo spalovani a tim vznikla mensi spotreba a ten &quot;hezky&quot; zvuk (me se treba zvuk vytoceneho dvoutaktu libi , nedej boze 250 RS to je balada pro usi) dalsi , ty si tam sice olejicek nelijes ale myslis si ze by to bez oleje jelo ? pokud vis tak mas napln v motoru , motorovy olej ktery je pod tlakem rozstrikovan do valce a klikoveho mechanismu , zaroven pracuje v prevodovce , kdyby tam ten olej nebyl tak to nepojede ani kdyby ses rozkrajel , tedka rikas ze an CBR nemusis sahnout , ale podivej se kolik let ma tvoje CBR a kolik maji ty 2T ? myslis ze za 10 let na tu CBR nebude muset nikdo sahnout ? kdo vi , treba bude potreba GO motoru ale kdo to zaplati ? vis ze GO motoru na 4T je radove o polovic drazsi nez na 2T ? PRESTAN SE VYJADROVAT JAKO IDIOT A CHOVEJ SE JAKO CLOVEK

TENNOHEIKA
TENNOHEIKA napsal 08.10.07 v 10:49

hej chlapi pravda, ze 2T je daleko jednodussi ale u modernich jako je majitele te pekne RS mate elektriky dost... privery... no jinak co je ciste elektricky se neposere, co je ciste mechanicky se posere, ale je hned jasny kde kdyz je to kombinovany je to nejhorsi... co se tyka vasi hadky? 4T v poctivem provedeni vydrzi dnes bezne kolem 50 tis bez problemu ted bych vysvetlil proc, 2T pali kazdou otacku ma mene dokonale spalovani, ale teoreticky dava 2x veci vykon nez 4T toci ale v podstate stejne, Mk ma tedy 4T veci... 2T tusim nevydrzi tolik, kuli mazani kliky a saly a vlozky je to tim ze je zde mazano olejem z paliva, u 4T je to cistym olejem tlakove- to znamena lepsi mazani, ale co se me tyce 2T je srdcovka takovyho vykonu z takovyho motorku to prece zadnej 4T neda zejo? my se 4T holt musime mit motory veci-zase problem s vahou

Raily
Raily napsal 07.10.07 v 23:49

Stejne nakonec vsichni budem na 4T.

lojzik.t napsal 07.10.07 v 23:32

lukason:když se ti to nelíbí tak to neposlouchej já zvuk 2T mám rád než nějakýho ucrckanýho slabýho 4taktíka

lojzik.t napsal 07.10.07 v 23:29

lukason:to že to trpí je kec vždyt ta Rs jede ve 120 kmh na půl plynu a ty to svoje CBR trápíš v č ervenym poli otáčkoměru

lojzik.t napsal 07.10.07 v 23:26

Lukason:meleš pič*viny 2T je naprosto jednodušší dyt tam máš jen kliku,ojnici,píst u 4T ventily,rozvody,píst,ojnice......a olej musíš lejt i do 4T akorát že u 2T to saje do kliky kerou maže přimazák a jde to do pracovní plochy válce proto se to spaluje u 4T je olej ve skříni a s pracovní plochou válce nepřijde do styku i když i to se stává a kdybys měl ostrou 4T 250 tak by ses z tý údržby posral

Fidži_CZ
Fidži_CZ napsal 07.10.07 v 22:58

Lukasone, ty seš teda blb jak poleno. Koukám,že odborník, kterej si myslí, že má samo pravdu. Jinak číst po tobě ty hrubky a kurvočeštinu je fakt údel. Vyřiď rodičům, že tě neměli bít tolik do halavičky

riderfery
riderfery napsal 07.10.07 v 22:46

hoši že tohle vůbec řešíte 2t je v něčem dobrý a 4t ty zase v něčem jiným

vy-chy napsal 07.10.07 v 22:14

Lukason: By jsi se divil jak některý 4T žerou olejíček...

smazany34369 napsal 07.10.07 v 22:14

Lukason už nejakym galantnim zpusobem priznal ze vi uplny hovno

bobo_rimis napsal 07.10.07 v 22:12

Lukason: Tak abychom tedy došli k nějakému závěru:2T je JEDNODUŠŠÍ, a to proto, že NEMÁ žádné ventily a není tedy potřeba jejich elektronické řízení, vše funguje čistě mechanicky. A dokonce i to, že se do něj leje lejíček, neznamená, že je složitější. Překvápko, co?

Lukason napsal 07.10.07 v 22:06

je pravda ze ty motory na to musej bejt staveny ae neni 4 takt jako 2 takt

Lukason napsal 07.10.07 v 22:04

to je jasny ae berto z nadhledu aby sme dosli uz k nakymu zaveru do 4 taktu nejes olejicek a to je rozdit kua uz a tim padem mas o starost min !!!!§§

smazany34369 napsal 07.10.07 v 22:03

Hej jak uz spousta chytrych hlav predemnou rekla : ty ses uplnej blbec ! To ze do 2T lejes olej znamena ze to ma slozitejsi motor ? Ja mam r.v. 2006 najezdeny to ma skoro 10 tisich, mam to otevreny, jede to jako prase a ani jedna chybicka se mi jeste neprihodila ! Když ten olejicek lijes spravnej a mas k tem motorce vztah a staras se o nu tak ti da vice nez jen spolehlivost

Bhaal
Bhaal napsal 07.10.07 v 22:02

Lukason:takhle odborně napsaný rozdíl mezi 2t a 4t sem ještě nikde nečet..díky ti za to

Loleczek napsal 07.10.07 v 21:59

má cenu něco psat ? K lucasonovi asi ne

Lukason napsal 07.10.07 v 21:59

kmx 125-FMX 650 : mozna tag slysel ae tu cest sem z tebou jeste nemel tag nepis zes me vydel lamo jedna

Lukason napsal 07.10.07 v 21:58

mili debile RANGU, DO 2 TAKTU LEJES OLEJICEK, do 4 taktu nic jenom do skrine, 2 takt jako ze to ma 2 doby a tim padem to vic skvrci a trpy to nez 4 takt jako 4 doby je pohodlnejsi nic nezere podle stylu jizdy a je bezudrzobevej nez 2 takt taghle to ty debile, vypatlance myslim ae ty zase napises picovy ze jo to sem si moch myslet

kmx-125-FMX-650
kmx-125-FMX-650 napsal 07.10.07 v 21:56

Lukason:bože můj ty si ten nej blbeček kerýho sem kdy v životě viděl

Lukason napsal 07.10.07 v 21:56

rabit klidne vem

Loleczek napsal 07.10.07 v 21:56

tak mi neodpovidej a vysvětli tu složitost 2T ořece se se mnou nebudeš zdržovat

Lukason napsal 07.10.07 v 21:55

bobo sry ae nestiham musim odpovidat tomuhle debilovy co ma kratky kecy a dlouhy vedeni

Loleczek napsal 07.10.07 v 21:54

lukason: svižná jízda na cbr ? Si na tebe vezmu pařízka a svižně zajezdíme

Lukason napsal 07.10.07 v 21:53

a svyznou jizdu muzu mit i bez voleje a zvuku ?????????? nebo snad neeee !!!!!!!

smazany34369 napsal 07.10.07 v 21:52

Co to ten debil mele ? O oleju nebyla zadna rec ! A to ze se tam lije, neznamena ze je to slozitejsi motor ty Einsteine ! Kdo maze, ten jede to neznas vole ? Jeste mi rekni podle ceho soudis ze 2T ma slozitejsi motor ? Rovnou nam to popis když ses chytrej jak radio

Lukason napsal 07.10.07 v 21:52

volej a smrad z toho fakt nepotrebuju stacilo kdyz sem jel za mitem a byl sem celej nafetovanej voleje, a jestli myslis tim zvukem ten rev jako krovinak tag o to nestijim teda !!!!!!!!

bobo_rimis napsal 07.10.07 v 21:50

Lukason: Koukám Lukasone, že ses ani nevzmohl na odpověď...

Loleczek napsal 07.10.07 v 21:49

lukason: ona ta svižná jízda za olej a zvuk stojí

Lukason napsal 07.10.07 v 21:47

hmmmmmmmmm pan RANG je znalec a jako myslis ze do 4 taktu leju nakej olesicek jako komar to fakt teda asi ne a nebo ze bych o tom ,, nevedel ´´

vy-chy napsal 07.10.07 v 21:46

Hehe to je sranda číst...

smazany34369 napsal 07.10.07 v 21:45

Ku*va to sem se zase nas*ral ! Takovej chytrak a mele takovy pindoviny

bobo_rimis napsal 07.10.07 v 21:44

Samozřejmě to bylo pro Lukasona...

bobo_rimis napsal 07.10.07 v 21:43

Já se tu nesnažím hádat o tom, co je lepší, ale snažím se ti s poukázáním na historii dokázat, že nemáš pravdu v tom, že je 4T jednodušší.<br />
Ovšem to nic nemění na tom, že MÁŠ PRAVDU s tím, že o 2T se musí víc starat. Tyto dvě věci se ovšem vzájemně nepopírají.

smazany34369 napsal 07.10.07 v 21:41

Lukason: tak ty ses toho schopnej valet se pod nakladakem i ve 50km/h na CBR ! Ty ses asi takovej ten typ jako ve Vesnicko ma, strediskova! jak je tam ten doctor a uziva si krajinu pochop ze taky nekomu jde o zrychleni jak predjede auto nebo jak si krasne projede zatacku ! Priste se radsi ty CHYTROLINE nevijadruj kdyz tomu nerozumis (napr. ze 2T je slozitejsi nez 4T)

Lukason napsal 07.10.07 v 21:39

to vy-chy: dobrej vtip nebylo by to spatny

Lukason napsal 07.10.07 v 21:37

nahodou na cbrce se da vychutna jizda mnohem lip nez na naky vasi motorovce a 4 takt sem si kupoval protoze se mi jednak libi a je lepsi nez 2 takt, a jesti myslis rychlost, tak na ty mkií nezalezi v pohode stoho dostanu 130km bez problemu a to mi staci nepotrebuju aby na tom lital jak debil a potom se valel nekde ve skarpe nebo pod nakladakem nebo nejhur pod vlakem jako naky tatari !!!!!!!!!!!§§<br />
<br />
Bobo: 2 takta asi tim ze to ma vetsi silu to jo ale musis se o nej vic starat nez o 4 takt a este rekni ze to pravda neni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

valko
valko napsal 07.10.07 v 21:33

to Majkl: fakt to ide 138-zalahnuti na nadrzi.)<br />
<br />
nj k tym 2taktom...jak setci vravia: Skoro sa kazia...newm ked sa o u majitel stara tak vydrzi, a jak tu nekdo spominal, su na to stavane, teda dufam ze sa mi to nepos.re:D <br />
<br />
necravim ze mi to vydrzi vecne...a moze byt ze ked ju otvorim tak to s vydrzou motora pojde dole, aj koli tomu ze tam musim dokupovat celu priveru, a dalsie veci, pretoze ju tam pre &quot;istotu&quot; vobec nedali

vy-chy napsal 07.10.07 v 21:32

Ááá zase hádka mezi 2T a 4T, co takhle kdyby někdo udělal kompromis a vymyslel 3T...

bobo_rimis napsal 07.10.07 v 21:31

Lukason:<br />
Prosím tě, jak jsi přišel na to, že 2T jsou složitější než 4T? <br />
<br />
Jeden argument: Typ motoru, který byl vymyšlený jako první, je asi jednodušší, nemyslíš?

smazany34369 napsal 07.10.07 v 21:30

Lukason: ty ses takovej zavistivec zavidis 2T protoze to jede posere te kazdy enduro ve 2T ktery ma prevody na silu a proto 2takty zahambujes protoze to nemas ! POdle me sis koupil CBR jenom aby sis to prcal do skoly a ne aby jsis vychutnal jizdu

Lukason napsal 07.10.07 v 21:28

je videt ze nic nechapes a nicemu nerozumis lamo, omg

Loleczek napsal 07.10.07 v 21:25

lukason: nevim proč by měli trpět ?

Lukason napsal 07.10.07 v 21:25

nepotrebuju aby me to jelo hlavne ze dojedu v pohode a v klidu a nebudu se strachovat jak komar aby me nesezrala naka sykorka nebo vlastovka

Lukason napsal 07.10.07 v 21:24

to rabit: nerikam ze to je hnusna motka, ae rikam ze 2 takty trpej vic nez 4 takty i z toho nazvu to plyne. !!!

Loleczek napsal 07.10.07 v 21:22

lukason: ještě líp Leju si tam olejíček a bzučím si jak komár ale aspon to jede narozdil od tvojí cbr

Předchozí
1 2