Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2020)

Vlastník Petysek
Vloženo 2.2.2024
Aktualizováno 2.2.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Lubos740
Lubos740 napsal 09.04.24 v 15:11 10b.

Výborné čítanie, o týždeň by mala prisť moja nová vysnivaná Africa, síce som ju už skúšal, ale nemal možnosť porovnať s GS. diky.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 08.03.24 v 12:26 10b.

moc pěkně napsané a za mne zcela určitě Hondička,líbila by se mi doma v garáži

Dušan_Sihelský
Dušan_Sihelský napsal 25.02.24 v 19:39 10b.

Super srovnání

hansdorf
hansdorf napsal 09.02.24 v 08:24 10b.

Zajímavě napsané, osobní zkušenost a porovnání asi s dvěma nejlepšími cendury současnosti je bezva. Jako stará páka bych 99% elektronických číčovin vyházel. Motorku máš ovládat ty a ne ona tebe. S těma e-srackama si navíc myslíš, že si můžete dovolit vše, a to není dobře.

Ballu1
Ballu1 napsal 08.02.24 v 18:32 10b.

HonzAdventure
HonzAdventure napsal 03.02.24 v 21:01 10b.

Hodně pěkně napsané. Ani profi novinář by se nemusel stydět. To muselo nějakou hodinu spolknout. Jen tam chybí tři písmena. K, T a M.

harwey10
harwey10 napsal 02.02.24 v 21:25 10b.

Ahoj Peto, moc pekne napsany s velkou pridanou hodnotou za me palec nahoru. Africe moc fandim, ac na ni budu mit pocitam tak kolem 50-ti, ale tesim se na ni a rekl jsem si, ze si pujdu koupit novou do kramu . At ti to jezdi??

michalxx
michalxx napsal 02.02.24 v 17:14 10b.

TomZul
TomZul napsal 02.02.24 v 09:54 10b.

Tak ještě ty body ...

TomZul
TomZul napsal 02.02.24 v 09:53

Tohle není popis motorky, ale článek do časopisu. Pěkně si se rozepsal. Je vidět, že víš co ti dělá radost, ale máš dost rozumu, aby ses uměl podívat i očima jiných. Takže vlastně nezaujaté. Za mě moc dobré a nejde jinak, než 10 bodíků.

Pabli
Pabli napsal 02.02.24 v 06:51 10b.

Zdravím. Tento komentár je len môj názor. Na Afrike som sa neviezol,ale iba sedel. Mam 190 cm a cez 100 kg.
Afrika mi pocitovo prišla malá a úzka a cítil som sa nekomfortne. Pri tom som dlhé roky jazdil na cbr 1100 xx. Vekom ti už nebolo pre mňa. Bolelo ma každým rokom viac a viac častí tela a žena už na Black nechcela sadnúť. Tak sme kúpili cruiser. Ten je fajn a máme ho ďalej, ale tam naozaj emócie netreba čakať. Plus zísť z cesty a ísť po nezpevnenej ceste niekde napríklad k jazeru je utrpenie. Pár krát sme tak boli.
Teraz pointa. V roku 2022 sme sa rozhodli, že ešte by to chcelo veľké enduro pre starších priestorovo výrazných dvoch ľudí ktorí radi cestujú na dlhšie trate.
Voľba padla na gs1250 adventure. Kúpené nove zasa v BB v moto zubor. Všetko ok.
Časom sem možno vložím.
Teraz pocit z bmw. Prvá jazda až na vlastnej moto z predajne, pred tým ani skúšobná jazda. Skrátka sa nám páčila a recenzie som mal načítane. Po rokoch na blackbirde aj aké emócie čakať, však?
Takže gso vyhovuje úplne vo všetkom, jazda neunavi a výfuk stačí a na dlhých cestách neotravuje.
Zatiaľ 10000 km za leto a bez poruchy. Jednu výhradu mám k bocnemu stojanu. Podľa mňa je dlhý a na kolmo. Takže zastaviť na ploche kde je cesta k ľavej strane motorky vyššie ako práva, tak moto ľahko môže spadnúť na pravý bok a ešte ma tendenciu utekať zo stojanu.
Z mierneho briežok mi takto padla na pumpe v bormiu.
Čo sa týka emócií, tak keď človek tomu naloží, tak dáke tam sú.
K tvojej recenzii 10b.