Jawa 350/634 (1984)

Aktualizováno 20.12.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 26 záznamů

Krejcak73
Krejcak73 napsal 27.12.23 v 15:30 10b.

Nostlagická vzpomínka na má mladá léta, ale nutno uznat, tyhle mašiny mají pořád svý kouzlo. Překrásná

Kawalumpik napsal 26.12.23 v 16:42

SuperSic58
Ekonácky nemá nikdo rád. Svoji paní jsem ale miloval a když málem přišla o život a už nebyla po děcku nikdy v pořádku, šlo všechno stranou i motorky. Předloni jsem svou ženu pochoval a nechtělo se mi žít. Vrátil mě nazpět až návrat ke dvěma kolům. Najel jsem na Péráku 24 200km a prodal jsem ho, Kawasaki VN 15 jsem zadřel po 4 000km a z Hondy CBR600 mi opadávaly plasty po zbytek sezóny, asi 2 000km a jde na repas. Samá katastrofa, radost ze života se mi ale vrací. Prachy docházejí a jak jsi napsal, ono to vždycky nějak jde. Teď jezdíme se synem jeho ligu a pár let nám to snad vydrží.
Zázvy- Teď si tu chuť můžeme napravit

SuperSic58 napsal 25.12.23 v 14:03

Prachy nemám furt a řikaj to všichni Ale ono to vždycky nějak jde

SuperSic58 napsal 25.12.23 v 12:53

2x

Zázvy napsal 25.12.23 v 11:19

Já měl ale jinej problém, nebyly prachy, dělal jsem na baráku a každá koruna byla dobrá.
Navíc na to ani nebyl čas a asi ani chuť. Byly zkrátka jiný starosti.

SuperSic58
SuperSic58 napsal 25.12.23 v 10:56 10b.

Já to měl obráceně, když jsem se seznámil s paní, tak jsem pořídil další motorku a když se narodil prcek, pořídil jsem další motorku Nikdy jsem jezdit nepřestal
Nesmíte z těch ženskejch bejt tak vypleskaný Ženská, která by mi chtěla organizovat život by štandopere vylítla z baráku Pěkná Jawka, vůně dvoutaktu nejde zapomenout a skvělá věc na provokaci ekonácků

Zázvy napsal 24.12.23 v 12:31

Děkuju, na tom obrázku ale vypadá mnohem líp než ve skutečnosti.
Přeju všem hezký svátky.

MilanR1
MilanR1 napsal 24.12.23 v 12:23 10b.

Svoji první 634 jsem taky prodal "zadarmo", protože baba. Rychle jsem se toho zbavil (manželky) a pořídil další, zlatou. Ale ta už nebyla to, co ta první. Na ní mi dělal kliku nějaký pán ze Smíchova, Zborovské ulice, co měl dílnu ve sklepě činžáku. Dělal i motory pro Krále. Jen ta klika mě tenkrát stála dvě výplaty. Byl to bezkonkurenční motor. Dnes už mě třipade neláká, ale tady dávám 10. Dal bych i víc.

Zázvy napsal 23.12.23 v 19:20

Myslím, že nás to takhle mělo spousta.
Přišla rodina a motorka šla stranou.
A na starý kolena začínáme zase blbnout.

Kawalumpik napsal 23.12.23 v 18:16

Znám to za svobodna motorka v kuchyni jednopokojáku pak jsem se oženil a bylo po motorkách. Hodný taťka jezdil autíčkem.

Zázvy napsal 22.12.23 v 18:28

No, nic moc, bávo se mi plete v dílně, garáž pro motorky je plná, a to mám jednu rozdělanou, asi bude v obýváku. Venku bych to nenechal, jsem magor.

Kawalumpik napsal 22.12.23 v 14:49

Hlavně že se to vejde do baráku. Mladému jsem letos zabavil CBR-ko a až projde generálkou, bude stát venku. Už ji není kam dát.

maha
maha napsal 21.12.23 v 21:42 10b.

Zázvy napsal 21.12.23 v 16:56

No, on má vyděláno celkem dost, a musím říct že obětuje celý prázdniny a krom posledního týdne v srpenci fakt chodí do práce i soboty.
Tak jsme se s manželkou dohodli že mu něco (většinu) zaplatíme.

Targus napsal 21.12.23 v 14:53

Zázvy

Mladej ať si vydělá, když něco chce. Se mnou se taky nikdo nesr... ééé... nepáral.

Můj mladej taky loudí auto. Ale nabídl jsem mu pouze kešovici jako bezúročnou půjčku. Má doma už jedno auto a asi šest motorek, někdo musí mít rozum!

Targus napsal 21.12.23 v 14:47

Gumovník

A pak zdražila na DVANÁCT a něco!!!

To byla tragédie. Hroutili jsme se z toho, i když jsme neměli ani na fichtla za tři osm.

Jo, taky na to vzpomínám. Vždycky jsem přemýšlel, co bych si asi tak mohl jít koupit, abych na ni mohl chvíli čumět, protože do místní výlohy se nevešla.
Většinou jsem měl tak dvacet korun, a to jsem ještě potřeboval něco nechat na benzín, takže jsem toho moc nepořídil...

Gumovník napsal 21.12.23 v 09:46

Skvělá práce , taky jsem měl 638 čku ( kozenku ), ale předtím jsem jako majitel jetý ČZ 175 přesně takovou 634 ku hltal za výlohou Mototechny za ohromujících 11.280, - Kčs a vypadala přesně jako ta tvoje

Gumovník
Gumovník napsal 21.12.23 v 09:34 10b.

Zázvy napsal 20.12.23 v 17:32

Barča viď, studuje VŠ ale už bydlí s jiným.
Děkuju, tohle je stav po renovaci, ( na fotce to vypadá líp než ve skutečnosti) dneska má natočeno asi 3 tisíce a právě se rozmýšlím že bych ji poslal dál. Barča ale nechce.

elvis78
elvis78 napsal 20.12.23 v 15:57 10b.

je nádherná

Zázvy napsal 20.12.23 v 13:18

No, já to tak moc neřeším, jenomže mladej chce motorku, auto, a to bude taky něco stát. Doma bude 150, 250, 350, babetta a to všechno taky jenom na povinným ručení něco spláchne. Navíc to tady většinu roku jenom čumákuje

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 20.12.23 v 12:36 10b.

Veterán pro radost a brambora na ježdění. Víc neřeš.

Zázvy napsal 20.12.23 v 10:58

Když já jsem chtěl aby vypadala co nejvíc originálně. Na cestování si raději vezmu bávo, ty jawy se na dnešní silnice už opravdu moc nehodí a hledat pořád trasy kde moc aut nejezdí je taky věčnej opruz.
Navíc jsem se dal do 150 zetky takže Jawa možná půjde z baráku.

Targus
Targus napsal 20.12.23 v 10:47 10b.

Jo, máš ji opravdu hezky udělanou, o tom žádná. Ale pokud na ní chceš jezdit delší trasy, chtělo by to vyšší řídítka (mám to ozkoušeno na sobě) a lehce je přiklopit k sedlu oproti současnému nastavení. Ocitneš se v jiném světě.

S tím, co tam máš teď, vydržím asi tak 10 až 15 minut (synova 638, kterou se ještě pořád neodhodlal prodat). To podle aktuálních bolestí vybydlených kloubů a obratlů.
Původnost dílů je sice hezká věc, ale cest, které vedou k sebemrzačení je mnohem více a mnohdy jsou poněkud zábavnější. Takže vyšší hrazďáky, anebo harlejky z čízy.

Zázvy napsal 20.12.23 v 10:05

Děkuju, zato koukám, že ty jsi měl letošní sezonu zakončenou trochu divoce.
Doufám, že jste už oba v pořádku a přeju mnohem veselejší konec roku.

StB
StB napsal 20.12.23 v 09:46 10b.

Máš ji moc pěkně udělanou, je vidět kus dobré práce. Já jsem si pořídil 634 v roce 92 a byla to největší katastrofa co jsem kdy měl, hlavně asi z důvodu silného napadení kutilem domácím. Ať spolehlivě slouží.