CFMOTO 700CL-X Heritage (2021)

Vlastník tamtentom

Hooorus napsal 08.04.22 v 11:17

Dik za info

tamtentom
tamtentom napsal 08.04.22 v 10:02

Díky! Jo jo, něco tam je a projevuje se to i když je zapnutý tempomat, takže zápěstím to není. Přijde mi, že je to znát hlavně s nižším kvaltem a pouze po rovině. Jakmile je motor "v tahu" třeba i jen do mírnýho kopce, tak je to bez problému. V režimu eco je to cukání téměř neznatelný, ale na ten přepnu, jen když pojíždim po městě ve špičce, protože je to prostě nuda..

Za sebe musím říct, že mě to cukání nijak zvlášť netrápí. Jsem citlivej na přechod mezi zavřeným a otevřeným plynem a ten je u týhle motorky uplně v cajku..

Hooorus
Hooorus napsal 08.04.22 v 09:15

Gratuluji k novemu stroji !
Pozorujes ucukanost plynu v konstantni rychlosti 50-60 jako spal "speedymr" ? Nebo to uz najak poladili?

jawatar
jawatar napsal 01.04.22 v 15:59

Viděl jsem v Teplicích v ROUTE a musím říct,že je to neskutečná krasavice.Byla tam celá černá,možná sport.
prostě mě dostala a vypadá vše kvalitně!
CF MOTO je asi to nej od číny!
Tohle se hodně povedlo a budeš spokojenej!

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 29.03.22 v 22:58 10b.

Zajímavý a pěkný...

stm01
stm01 napsal 28.03.22 v 23:52 10b.

rmrc
rmrc napsal 26.03.22 v 20:08 10b.

Vítám v klubu dalšího majitele.

tamtentom
tamtentom napsal 25.03.22 v 12:55

Ahoj, díky za komentář. Naopak musím říct, že se mi sedlá líp, než bych čekal. Akorát široký řidítka, rovný záda, jen nohy trochu skrčený. Motorku mám primárně na dojíždění do práce a polety kolem komína, takže mi to zase tolik žíly netrhá. S ostatním co píšeš můžu jen souhlasit. Když se povzneseš nad fakt, že tohle je prostě čistokrevnej soudruh, a ne evropská značka, co si u nich nechává stroje vyrobit, tak je to za ty peníze fakt dost muziky.

Leatherboy
Leatherboy napsal 25.03.22 v 12:30 10b.

Já myslím, že je to spousta muziky za rozumný peníze. Na to, že je to čistokrevná Číňanka, tak je to v podstatě "designová pecka", hodně odvážný a vzhledově úlet - a to je to, co se chce po strojích v tomhle stylu. Četl jsem a viděl několik recenzí (včetně té od Sršně) a jsem přesvědčen, že jsi rozhodně chybu neudělal. Použité komponenty jsou kvalitní, zpracování solidní a jízdní vlastnosti super. Jen nevím, jestli je stroj dostatečně pohodlný na Tvojí výšku 187 ... (Seděl jsem na Leoncinu, které jsi měl v předvýběru a tam se fakt neposkládam, ale měřím 207 cm)

Hodně zábavy kolama dolů!