Yamaha XVS 650 DragStar (1999)

Vlastník HoJa250
Vloženo 2.1.2021
Aktualizováno 2.1.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

69šakal
69šakal napsal 09.01.21 v 01:09 10b.

Jedna z prvních motorek u nás v garáži. Super strojek celkem bez údržby, maximální spokojenost. V době našeho chooper ježdění jsme ale objevili Drakouše 1100 a za nás...nejlepší v segmentu. Není to Introš ( výkon ) ale parádní poměr výkon pohodlí. Dneska už jsme Enduráci ale musel jsem napsat. to víš.. vzpomínky na začátky...ať ti to jezdí!

Čadil
Čadil napsal 03.01.21 v 10:56 10b.

rade35
rade35 napsal 02.01.21 v 17:28 10b.

Hodně pěkný kousek

žižala.
žižala. napsal 02.01.21 v 17:21 10b.

Parádní strojovna.

HoJa250
HoJa250 napsal 02.01.21 v 16:56

Dík za povzbuzení a názor. Jenom upřesním moje vyjádření. Motorka u mě zůstane už napořád jako vzpomínka na moje začátky a za pár let už taky jako veterán. Teď už proháním druhou mašinu, ke které jsem ještě neudělal profil, protože nebyl celý rok čas a nálada. Taky krasavice. Tak na ní koukněte, až jí přidám. Přeju skvělý rok 2021, lepší než ten minulý.

pali3x
pali3x napsal 02.01.21 v 16:49

Pripojil by som sa k "pkkaca" (ohľadne STK).
Bol som na STK nedávno a ujali sa ma dvaja chalani - motorkári. Jeden vyskúšal, či by mu motorka sadla, druhý robil STK. Boli úplne skvelí, pokecali sme... Motorka prešla bez najmenšieho problému (samozrejme nejazdím vrakom a stav bol bez nejakého tuningu). Dokonca mi chalan nalepil nálepku STK na rám - kde ju nie je vidieť (na 1. pohľad) .

pali3x
pali3x napsal 02.01.21 v 16:43 10b.

Veľmi pekná motorka :). Prajem všetky kilometre kolesami dole .
Ja by som si nedovolil povedať niečo v štýle "...motorka u mě zůstane už napořád..." (nič v zlom). Nie sme už 20-níci a začíname znova, alebo dokonca úplne od začiatku... Človek nikdy nevie, či mu nesadne iná motorka. Dnes mám Transalpa, ale neviem, či o rok ma neosloví iná motorka. Páčia sa mi napríklad aj naháče s chrómovanými detailami.
*Ešte raz - prajem veľa pekných jázd v novej sezóne, nech je už konečne teplejšie .

HoJa250
HoJa250 napsal 02.01.21 v 16:42

Dík za reakci. Byl jsem jako úplný zelenáč zděšen, když jsem na vozíku svoji první mašinu přivezl k evidenčce a chlápek, který vyšel ze dveří, na mě už z dálky volal, ať tam s ní ani nejezdím, že mají na všechno kamery a že to neututlají-SPZ na boku, potom ty výfuky a nakonec přejel prstem po blinkru a řekl, že nemají homologaci, že jsou neoriginální. Pro zelenáče docela sprcha . Už jsem tam potom nikdy nejel. to bylo ale ještě před tou akcí motorkářů před ministerstvem dopravy, po které se úředníci zase trochu umoudřili. Mimochodem, krásný Intruder.

pkkaca
pkkaca napsal 02.01.21 v 16:34 10b.

Ať Ti dělá radost Na STK jezdi jinam.Rozdíly jsou obrovský..Myslím,že na evidenční kontrole jen ověřují,jestli je ta moto opravdu ona.Tam nemají co prudit za výfuky..To až pak na STK.Asi staří komouši,co nemají rádi motorkáře.Stejně si pak něco najdou..