Honda Monkey 125 (2020)

Aktualizováno 15.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 29 záznamů

Kočičinka
Kočičinka napsal 31.07.23 v 12:30 10b.

No byla s ní zábava a stačil si i silnějším strojům

Myschan
Myschan napsal 28.04.22 v 10:58 10b.

Asi jsem se zamiloval

ruinin
ruinin napsal 20.12.21 v 13:07 10b.

Boduje se kvalita motorky nebo kvalita textu? Teď, když mám najeto na gromu 30 km, tak je to poutavý čtení. Obávám se, že moje pneu na gromu tak dobrý nejsou a jet 85 na 3/4 plynu se mi zatím nepodařilo, možná byl protivítr, ale zatím to moc nejede, no. Musím se podívat, jakou to má nosnost. Na gromu jsme jeli s přítelkyní po vesnici dva, maximálně padesátkou, máme dohromady asi 120 kg, ale vůbec jsem necítil rozdíl proti tomu, když jedu sám. To na pcx je to hned uplně jiná věc - těžký a špatně ovladatelný ve dvou. Grom o tý holce vzadu snad ani nevěděl.

JardaBar
JardaBar napsal 12.10.21 v 16:08 10b.

NiLu
NiLu napsal 09.09.20 v 09:46 10b.

Parádní motorka, ať slouží a hodně zábavy v sedle přeji!

ILA
ILA napsal 08.09.20 v 10:25 10b.

snad někde potkám Opici naživo, vypadá parádně a co s tím nalítáš, tak to je ještě parádnější

nexus
nexus napsal 19.08.20 v 12:13 10b.

když ji miluješ , není co řešit

puffybodie napsal 23.07.20 v 07:49

Kabčo> CRF250L (spise ale Rally) jsem mel taky v hledacku. Nakonec Monkey splnuje vse...do lehkeho terenu diky gumam muze, kochaci jizdy jako na chopperu bez problemu, politat zatacky ostreji v klidu, dojem jako na nahaci pri tech cca 90 na rychlejsich delsich cestach taky, proste univerzal. Treba vcera co jsem zajizdel ve vesnickach a hledal kde co je, tak predstava ze tam jsem na necem vetsim a tezsim tak bych je asi zahodil do skarpy

Kabčo
Kabčo napsal 23.07.20 v 07:29

puffybodie motorka je top a ak chceš originál náhradné diely, mne v Honde poradili stránku https://bikerzbits.com
Originálne diely. Cena omnoho nižšia, doprava niečo stojí ale keď objednáš toho viac tak je to ok. Teraz som mal možnosť vymeniť CRF250L za fungláča monkeyho ale vymenil som za shadow spirit... ani nevieš ako to ľutujem, monkey je super

Kaczenka30
Kaczenka30 napsal 22.07.20 v 23:59 10b.

puffybodie napsal 22.07.20 v 12:34

Wenca24> Napred je treba bohuzel dodelat praci A jinak obecne o rychlosti ta motorka vubec neni. Strasna sranda projizdet zatacku treba i jen 30 nejakou vracecku

Wenca24 napsal 22.07.20 v 12:25

OK, budu sledovat...Tak se tady teď zbytečně nevypisuj a val jezdit!

puffybodie napsal 22.07.20 v 12:05

Wenca24> Zatim zajizdim, tak netusim. 85 na tacho jo a plyn nebyl asi ani ve 3/4. Z Anglie jsem videl video typka co dal maximalku nejakych 113 na tachometru na rovince a vazil 110kg i s vybavenim, takze dobre zajeta asi. To postupne zkusim a samozrejme to bude v profilu a deniku pribyvat. Obecne nechapu lidi co koupi jakoukoliv moto, obzvlaste pokud to tu neni moc zname a do profilu daji jednu dve vety a pak uz vubec nic.

Wenca24 napsal 22.07.20 v 12:01

No jako je fakt, že rychlostně mi víceméně stačí i ta jawa a tohle by jí asi stačilo
Jde na tom držet cestovka 90 km/h?

puffybodie napsal 22.07.20 v 09:27

Wenca24> Jeste ma vyhodu toho, ze vazi o dalsich 30kg mene a lepe se zveda do auta
CT je otazka jestli to sem Honda CR doveze, do Evropy urcite (podzim nebo jaro), ale jestli to sem vezme i Honda CR, SuperCub slabe prodeje a Monkey sam nevim, tady jsem ctvrty profil, ale jestli to je fakt vse.

S Monkey hrozi, ze dopadnes jak jini tady, ze motorka na zabavu obcas, nakonec se z toho stane hlavni a jde treba GX1400 pryc a podobne

Obecne je smutne jak malo tady lidi okolo motorek o Monkey nebo Cub/SuperCub vedi. I v prodejne jeden pan se dival a nevedel vubec co to je ani to ze se na SuperCubu radi.

Wenca24
Wenca24 napsal 22.07.20 v 09:14 10b.

No, Dax má výhodu v tom, že v normálních zemích můžeš vozit děcka
Na to CT jsem zvědavej...ta se mi taky líbí už spoustu let...kdysi jsem přemýšlel jak ji sem dostat nebo poskládat z innovy
Kuva ale jawu dát pryč nechcu, transalpa, na rychlejší přesuny normální ježdění a občasný off, taky ne a tři motorky už sám před sebou těžko obhajuju

puffybodie napsal 22.07.20 v 08:47

Wenca24> Prodejci Honda tim prospeju
Nasr..li by mne, kdyby vydali jeste novou Honda Dax, ale o te nastesti se vubec nemluvi, zadne koncepty atd., tak to asi nehrozi a jedina moznost tak bude treba Skyteam, treba pristi rok nebo tak.

MSX/Grom se mi nejak nelibi a neda se na to vlezt, v tomhle modernim stylu spise Benelli tNt, ale stejne se dobre nevlezu. SuperCub je krasny, ale nenastavitelne riditka, sedlo jen s jednou polohou na pevno a problematicke misto na nohy (hlavne tu levou), i kdyz nemas ploutve nakonec rozhodlo, ze nebudu cekat ani na CT125 kde by byl ten samy problem se sedlem a nohama (jen riditka jsou jak u Monkey to by byl jeden problem fuc)

Wenca24 napsal 22.07.20 v 08:31

Kua komu tím prospěješ!? Teď se to ve mě zase bije
Taky se mi dost líbí a loni na výstavě jsem si zkoušel posedat na CUB, MSX a monkey a měl jsem úplně stejné pocity...na CUB se mi sedělo špatně, na MSX taky a na monkey jako na gauči

puffybodie napsal 21.07.20 v 20:31

mildanek72> Jo to misto to je neco neuveritelneho. Muzu se namacknout uplne na nadrz a nikde si nezavazim, stejne tak se muzu posunout na sedacce uplne dozadu a porad pohoda. Genialne vymysleny stroj, ktery umoznuje se proste a jednoduse bavit i kdyby to bylo pri ceste do prace jenom

mildanek72
mildanek72 napsal 21.07.20 v 17:14 10b.

Tady to je

mildanek72
mildanek72 napsal 21.07.20 v 17:13

Tome gratuluji ke koupi opičky,je až neuvěřitelné kolik místa na ní pro sólo jízdu je a jak vysocí lidé postavou na ní v pohodě jezdí... super za 10 b.

puffybodie napsal 21.07.20 v 07:45

Akydam> Presne tak, clovek si na to sedl a bylo to jasne, ze to musi vzit. Sranda to urcite bude i vetsi nez MSX/Grom a uz premyslim na ktere zapadle mista pojedu kde jsem nebyl jeste ani s predchozima strojema a uz mne nejake zase napadaji.

Akydam
Akydam napsal 20.07.20 v 22:48 10b.

Ahoj! Dneska jsem ji objednal a rovnou zaplatil :D tak jsem na to zvědavej. Před 12ti lety jsem jezdil jako smrad do školy na xtčku a nemam ani papíry na velkou motorku a dlouho jsem přemejšlel nad něčím malým co můžu řídít. No když jsem si an ni sedl, tak to bylo jasný. Snad to bude sranda :D

puffybodie napsal 20.07.20 v 11:12

BigAl74> Na letosek byla ta cerno-bila predstavena na jare takze letos pro Evropu a obzvlaste pro CR asi spise uz nic si myslim a dalsi barva az podzim nebo jaro. V USA se docela poptava i zelena, ale ta zatim taky neni. Z tech tri co jsou ale vede jednoznacne zluta u mne jako nejvice vyraznejsi. Cerno-bilou bych nechtel vubec pri tom jak se to rychle zaprasi a cerveno-bila ma vice metalickeho lesku v barve, pekna je, ale netriskne to tak do oci jak zluta no

BigAl74
BigAl74 napsal 20.07.20 v 11:09 10b.

Skvělá volba Sám po ní pokukuju... Kdyby se tak v Evropě prodávala ta nová modrá Pearl Glittering Blue jako je k mání v Japonsku a ve Státech...

puffybodie napsal 19.07.20 v 21:10

tripbiker> jj už tak nějakou dobu jezdím tyhle prcky a je to prostě sranda

Ondros
Ondros napsal 19.07.20 v 18:36 10b.

Super stroječek, taky po ní pošilhávám, ale červené doufám, že budou přibývat zkušenosti a zážitky, ať mohu studovat samozřejmě za 10 bodů

puffybodie napsal 19.07.20 v 13:44

Guga> Začnu hned tady po okolí ať mám rychle za sebou zajetí a první servis. Pak už je to co 6000 (správně má být 6500km) a v Září chci do Rožnova na http://wsrider.cz/2020-po-valassku-ix/

Guga
Guga napsal 19.07.20 v 13:18 10b.

Nó, dobře tý
Jsem moc zvědav na reálnou vícekilometrovou zkušenost