Honda Monkey 125 (2023)

Vlastník Johnframbo
Vloženo 27.3.2023
Aktualizováno 20.7.2023

Malá opička. Člověk na ní musí být slušný aby mu někam neprchla.

První dojmy - Jízda super, trošku rozdíl oproti jiným motorkám. Sedlo krásný, měkký. Je to spíše taková hračička, ale určitě se najde někdo, kdo by ji měl na každodenní ježdění. Já jí mám zatím na parádu. Tak uvidíme kolik letos najezdí.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je asi pro každého. Sveze a vleze se na ní každej. Jen na delší cesty asi nebudou vhodné pro někoho většího a mohutnějšího.

Doplňky na motorce - Doplňky žádné nejsou a asi žádné nebudou, chtěl bych ji nechat v takovém stavu jaký je. I za cenu jaké výfuky dnes jsou.

Motorku jsem pořídil z jediného důvodu. Must have. Krásná malá motorka. Krásnej doplněk a mazlíček. Radost se na ni koukat v garáži. S motorkou mám najeto něco málo zatím, počasí totiž nepřeje. Až se vyčasí určitě se na ni vrhnu. Zatím najeto cca 5 km na přejezdu. Při nastartování a odjezdu trošku dělá problém najít nohou malý stojánek, ale to bude jen o grifu do budoucna. Radost na ní jet, krásný měkký sedlo, příjemný posez. Motor si vyžaduje sice časté řazení, ale člověk se na tom aspoň nenudí. Motorka se zatím cítí nejlépe u mě doma.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 19.04.23 v 15:25 8b.

Kdo si hraje nezlobí.

Martanex
Martanex napsal 30.03.23 v 14:14 10b.

Parádní opičák