Honda NC 750S (2015)

Aktualizováno 9.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Codo
Codo napsal 08.07.20 v 08:35 8b.

Souhlas. Příjemná na klidnou i pěkně svižnou jízdu, na větší palbu to není, hlavně kvůli přední brzdě, ale to ani není účel týhle motorky. Osobně jsem s ní mimořádně spokojenej, protože mi dává přesně to, co od motorky čekám a co jsem po všech těch letech hledal. Akorát jsem vyměnil sedlo za SHAD, dokoupil kufry pro případ potřeby, přidal placku na policajta, aby se tolik nebořil, a přidělal navigaci. Centrální stojan je taky fajn. Tipuju ji na můj poslední stroj, dokud nás artróza nerozdělí

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 05.01.20 v 20:49 10b.

super NC, ať slouží

Geodet
Geodet napsal 05.01.20 v 07:47 10b.

Super

fera2
fera2 napsal 05.01.20 v 07:45 9b.

Jak říká toptopic, jakmile člověk nečeká od NCčka to, na co nebyla stavěná, tak mu bude dělat jen a jen radost. Moc dobrá volba

porschemen
porschemen napsal 02.01.20 v 13:42

Zdravím ze Žabin,pěkná,pěkná,taky o ní uvažuju jako druhou motku,ať Ti dělá jen samou radost,za mě a v Novém roce kolama dole.

toptopic
toptopic napsal 01.01.20 v 18:33 10b.

NC jsou boží. Ač jim někdo vyčítá málo koní a slabší brzdy tak naprosto nesouhlasím. Je to hodná motorka která se sama pokládá do zatáček jako kolo, zátah super a když ji zlobíte řazením a vyššími rychlostmi tak to taky snese. Brzdy jsou v pohodě a nikdy mi nenechali na holičkách a nejsou to žádný jedovky protože to není supersport tak je ani nepotřebujete. Spotřeba je k smíchu a je to držák. . Já jezdím s Xkem za 4,2l ale to ji fakt honím víc jsem se nikdy nedostal. Rychlost na dálnicích okolo 160-170km v pohodě- pak už sebe i ji zbytečně trápíte. Je spousta krásnějších motorek, ale pak počítejte s úplně jinými náklady, spotřebou a servisem. Za mě super výběr

Hunyady
Hunyady napsal 01.01.20 v 13:13 10b.

Ahoj, kámoš má NC 700 S a je vyšší, taky na ni vleze. Já mám 183 a koupil jsem Xko a spokojenost. Ať Ti dělá jen radost .

Pupi04
Pupi04 napsal 30.12.19 v 07:50 10b.

Blahopřeji k volbě opravdu skvělý stroj