Yamaha FJR 1300 (2005)

Aktualizováno 23.6.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

martinseky
martinseky napsal 04.05.18 v 14:38 10b.

Ahoj, je to nádhera, že sis koupil FJR. Je to taková motorka pro už velké kluky. Motor je prostě fantastický. Já ji mám 16 let a je pořád parádní. Udělal jsem na ní několik změn, které z ní udělaly lepší motorku, než když byla nová. Pokud máš zájem, klidně mi zavolej - 723 85 28 13 - a já Ti popíšu, o co jde. Nebo se přijeď podívat, jsem v Praze. 5ti kvalt je trochu otrava, současná má už 6 rychlostí, ale podle mě je to věc zvyku. Navíc má motor takový krouťák, že je to skoro jedno. To odskakování zadního kola by opravdu nemělo být, souhlasím s kolegou. mrknul bych na nastavení podvozku, tlak v gumách, stav gum, a celkový posaz na motorce. Tak ahoj a ať je z ní radost.

bynalli
bynalli napsal 04.05.18 v 12:13 10b.

Parádní bajk.Z mototassu už máme 3 motorky koupené a vždy to byl perfektní kup.Jinač na pětikvalt si rychle zvykneš.Taky pamatuj,že je to těžká máša a do zatáček fakt padá sama.To odskakování zadního kola mi ale nejde do hlavy.Kamarád ji má jede s ní na ,,stupačku" a nic takového nikdy nezmiňoval.Možná bych kouknul jak je nastavený podvozek.
Tak ať krasavice slouží a přidej další poznatky