Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník autry
Vloženo 23.11.2017
Aktualizováno 4.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

autry
autry napsal 17.01.22 v 21:51

Ano, trefa, je to Hardegg, z Brna kousek a na motorku je Dolní Rakousko Mekka, takřka nulový provoz a dobré bundesky. Na kole jsem projel r. 2015, a máš pravdu, je to dřina, já dnes raději s hůlkama a batohem. Dík za koment.

Codo
Codo napsal 17.01.22 v 21:39 10b.

Hezky napsáno! a dobré postřehy. Jsa poučen z teplých dní, jezdím pouze v kevlarových džínách s chrániči (těžší do chladu, lehčí do tepla). Bundy mám koženo riflovou Trilobitku a ještě jednu celoperforovanou koženou, ta do tepla nemá jedinou chybu, úžasně celoplošně provětrává a přitom zcela bez průvanu. Bomba! Akorát, že už se nevyrábí, sehnal jsem předposlení v ČR. Nad třicet, pětatřicet stupňů už je ale stejně všechno špatně
Ta fotka z Rakouska, to je Hardegg? Jednou jsem to tam projel na kole...tfuj to jsou tam krpály

burak
burak napsal 28.11.17 v 11:41 10b.

Skvělá volba pokud člověk nemá potřebu jezdit offroad v blátě, tak je to neuvěřitelně všestranná motorka, která zvládne jak celý den v sedle, tak i velmi svižnou jízdu. I po několika motorkách s dvojnásobným výkonem oproti versysovi si jízdu na něm užívám a výkonu mám dostatek na co to od něj očekávám ať dělá jenom samou radost a pořád na dvou kolech

Danovec
Danovec napsal 26.11.17 v 15:04 10b.

Držím palce do dalšího ježdění.

valasek
valasek napsal 25.11.17 v 21:24 10b.

kelij to napsal docela vtipně, čas v sedle život prodlužuje Podle textu jsi chytrý chlap, navíc tíhneš k cestování...tak přemýšlím, jak Ti někdo dokázal nakukat oblečení z kůže ..a nic mne nenapadá Každopádně si motorku i své cesty ve zdraví užij!

kelíj
kelíj napsal 25.11.17 v 19:29 10b.

Ahoj, pěkná motorka. Zvláštní vzhled, točivý motor, super svezení. Ale nechápu ten pochmurný konec. Čas v sedle motorky se do délky života přece nezapočítává! Čím víc jezdíš, tím dýl žiješ. Přeji ti ještě hodně sezón a furt kolama dolů!

Klak
Klak napsal 24.11.17 v 11:42 10b.

Pěkná motorka a super počtení...

Geodet
Geodet napsal 23.11.17 v 20:05 10b.

Mám to podobně.

Jéňa69
Jéňa69 napsal 23.11.17 v 19:45 6b.

Zajímavě napsané, uvažuji taky o koupi této motorky. Rozhoduji se mezi ní a Triumph Tiger 800 XR. S poslední větou plně souhlasím .