KTM Duke 390 (2015)

Aktualizováno 1.1.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Matess727x
Matess727x napsal 28.12.21 v 13:30 10b.

Mám jí už nějaký snad třetí, nebo čtvrtý rok a stále se jí nemůžu "zbavit". Je to prostě sranda motorka a trochu jsem si jí i potunil k obrazu svému. Chvíli jsem uvažoval, že bych jí "abgrejdoval" za 690-tku, ale co jsem se na ní projel, mi akcelerace do těch 120-ti nepřišla nijak oproti 390-tce ohromující, takže jsem od 690 upustil. Na téhle motorce mě baví hlavně ta zábava a mrštnost v těch legálních rychlostech. Ikdyž na 130-ti jsi na ní taky v mžiku. Žádné velké cesty nepodnikám,...maximálně tak po té naší malé republičce a i na to je tahle motoka úplně v pohodičce použitelné,...né-li spíše zábavná. Když mám nějaký volný den, dám na ní klidně trip i 450 kilásků. Doporučuju ale dokoupit to "tuningové" měkčí sedlo.

Macinka1
Macinka1 napsal 23.05.21 v 17:02 10b.

Hezky napsané... Naprosto s tebou souhlasím je to super stroj už ať je hezky, sakryš!

JACOBO25
JACOBO25 napsal 07.01.19 v 17:07 10b.

hallten
hallten napsal 06.08.17 v 14:24 9b.

Jak se na ní jezdí ve dvou díky

Savrda
Savrda napsal 01.08.17 v 17:37

Ahoj Dane, díky za komentář u motorky. Pokud do něj půjdeš, neuděláš chybu. Já si tu motorku zamiloval. Je fakt lehká, obratná v provozu a na okreskách kraluje. Jezdil jsem s kamarádem co má 900 a nestíhal. Na okruhu v Sosnové jsem honil litrové motorky a měli co dělat abych si je nedal. Takže fakt doporučuji. Ale určitě si vyměň originál výfuk za nějaký laděný. Zlepší se průbeh a zmizí cukání v malých rychlostech. Za mě je vzhledově lepší i rok 2015+2016 než teď ten nový model. Ale Abych odpověděl na tvou otázku. Zadní sedlo je fakt nouzovka na popojíždění. Je to malinké sedlo, takže na 200km výlet to není. To bych tam sedět nechtěl. nehledě na to, že ve 2 ta motorka ztratí hodně výkonu (hlavně do kopce). je to prostě jen 373ccm. Ale na město nebo popojíždění je to úplně v pohodě. Občas jsem na tom ve 2 jel. Nicméně ber to spíš jako motorku pro jednoho. je to vážně funbike. Já na ní teď v červenci dokonce absolvoval 3500km z ČR do UK a Skotska. Nicméně tam má cesta skončila, protože mi motorku v Edinburghu ukradli. Takže hledám něco nového na co přesedlám. Každopádně přeji dobrou ruku při výběru a ať si užiješ tolik zábavy jako já. Měj se.

Dear.Daniel
Dear.Daniel napsal 19.07.17 v 20:38 10b.

Nádherná motorka Byl jsem si ji prohlídnout a musím říct, že už vím na co šetřit. První dojmy naprosto sedí! Jen by mě zajímalo, jak je na tom sedlo spolujezdce. Jasně, že to není křeslo jako na cesťáku, ale dá se jezdít i na delší výlety ve dvou?

Savrda
Savrda napsal 27.08.16 v 12:38

Díky všem za komentáře. Duke je fakt super a do města nemá chybu. Kdo ho chce zkusit, tak to určitě udělejte. Kamarád mi tam teď montoval usb nabíječku a jak se na tom svezl, tak mi to ani nechtěl vrátit.

FildaCrow
FildaCrow napsal 28.07.16 v 09:26 10b.

Paráda Mám Duka ve 125, což je stejnej rám atd... A ani s mýma 194cm nemám problém... Je fakt malej, ale perfektně postavenej, takže se na to složí snad každej :D

Aďoš
Aďoš napsal 27.07.16 v 19:57 10b.

Nádherný strojek
Láka mna to vyskusat si ho

Michal_KA
Michal_KA napsal 26.07.16 v 09:32 10b.

gratulace, najlepsia a najzabavnejsia motorka, lutujem ze som ju predal ale urcite si ju este kupim znova na jezdeni po Prahe do prace a okoli (o;

boutom
boutom napsal 25.07.16 v 18:32 10b.

janekbiker
janekbiker napsal 25.07.16 v 15:08 9b.

Je to pěkný, až na ten držák SPZ, který trčí asi metr za zadní pryží.
Ať ti to jezdí a přeji mnoho zábavy.

Lukydoga
Lukydoga napsal 25.07.16 v 13:01 10b.

pěkná