Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník Jawahason
Vloženo 29.9.2013
Aktualizováno 14.12.2013

Japonská odpověď na Italské véčka.

Honda CBR 1100XX Blackbird: důvod neuveden
Yamaha YZF 1000R Thunderace: důvod neuveden

První dojmy - Motorku jsem koupil před zimou, takže první dojmy musely počkat do jara, ale čekání se vyplatilo. Dospělá motorka jak má být. Zátah krásně odspodu, těžiště nízko, do náklonu jde zlehka + laděný výfuk Devil (2-1), který jde slyšet na kilometry daleko. Maximální spokojenost !!!

Doplňky na motorce - Laděné výfuky Devil 2-1, sedlo šité na zakázku.

Veterina byla jedna z možností jako pokračování po CBR 600. Rozhodoval sem mezi Thunderace, VFR 800 a VTR. Potom se ukázala moje vysněná mašina na inzerci a zrovna 15 km od místa kde bydlím. Jak se říká nebylo co řešit, hned jsme jeli na čumendo co to bude za ,, Bast " VTR s jedním laufem. A ejhle ono to vypadá dost krutě a zvuk, ani nevím jak popsat. Hned jak to šlo :D putovala ke mně domů. Po celé sezóně jsem spokojený, jezdit s ní je krása. Měl sem možnost okusit taťkovo FJR 1300, ano je znatelně silnější, ale chybělo mi tam to dvouválové darebáctví ta neotesanost a hlavně zvuk. Prostě dvouvál je dvouvál. K poruchovosti nemám moc co říct, jedině snad co, tak výměna expansky, prasklej svár. Jinak je bezproblémová a dá se s ní dobře cestovat. Téma spotřeba načínat nechci motorky jsou koníček.. ne Fabie Htp, kdo prudí se spotřebou ať si koupí kentoya zoom, nebo jiný výkvět techniky.

1000
1000 napsal 31.12.17 v 11:59 10b.

Ahoj,chtěl jsem se zeptat jestli jí ještě máš.