Yamaha XV 750 Virago (1990)

Vlastník babule
Vloženo 10.8.2013
Aktualizováno 25.2.2019

moje první...prostě krasavice :)

Motorka koupena od KHmoto (Kutná Hora) - zkušenosti jen ty nejlepší, velmi ochotní, sami od sebe přidali v rámci ceny i novou zadní pneu, po měsíci odešel regulátor dobíjení, na dotaz, zda by nebyl nějaký k mání, zaslali obratem náhradní - bez váhání i bez úplaty

Yamaha XV 535 Virago: původní plán, hezká, ale po vyzkoušení pro mě příliš drobná ještěrka, nedávala mi pocit jistoty

První dojmy - jako čerstvá majitelka not i mazlíka moc neposoudím, ale první pocity super - pohodlná, ovladatelná, láska na první pohled i posed

Doplňky na motorce - krom standardu navíc padací rám, předkopy, ale nepřepákovaná, plexi, postupně dokupuji brašny, rolku a podobné "nezbytnosti" :)
jaro 2014 - přes zimu dokoupeny mračítka, nosič a hodiny - udělané držáky na brašny a třásně na páčky - opraveny stupačky předkopů - brašny, rolka a chlasták dozdobeny
léto 2014 - vyrobena a připevněna brašna na zadní sedlo, sloužící jako opěrka i úložný prostor současně
podzim 2014 - výměna plexi

vstupní kriteria byla jasná:
- chopper či cruiser jsou srdcovka
- dostatečný výkon, který nemusím jako začátečník využít hned, ale dá mi prostor do budoucna a nebudu pokukovat za rok po něčem jiném
- lehce ovladatelná, snadná údržba (kardan, výměna svíček, baterky atd)

Čadil
Čadil napsal 04.07.18 v 10:06 10b.

babule
babule napsal 22.05.17 v 06:56

za díky to je klidně možné, že jsme se někde potkali, ono červených třásní moc nejezdí - jen tu brašnu za sebou už nevozím

exyp
exyp napsal 21.05.17 v 23:36 10b.

jako bych měl pocit , že jsem tuto krasavici už někde viděl ..

cvock
cvock napsal 10.05.16 v 20:08 10b.

Krásná, výrazná a upravená motorka dle představ dámy. Nejvíce mě zaujala zadní část. Sqěle vyřešené úložné prostory. Přeji pohodu a klidné kilometry.

babule
babule napsal 06.05.16 v 17:13