Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník booter
Vloženo 22.4.2013
Aktualizováno 6.4.2015

Tak trochu můj splněnej sen :)

Suzuki GSX-R 600: Nedostatek financí :D

První dojmy - Od prvního pohledu nádhernej bike, nahrbená na předek, ostrá prdelka.. Oproti mýmu předchozímu biku o dva válce navíc a přes dvojnásobek koní. Motorka mi padla hned do ruky.. Naprostá spokojenost!

Doplňky na motorce - Brzy bude Leo Vince!

Po prvních 1000 km zatím naprostá spokojenost.. Jízda super, až se mi zdá, že se na tom nedá jezdit pomalu, není to na žádný sprinty, ale pěknou silnici s rychle za sebou jdoucíma zatáčkama zvládá suprově, motor má pekněj průběh, nechá se točit a od těch 8 tis. to vystřelí jak píchlá svině, podvozek se mi zdá tvrdší, ale možná to je jen můj názor :) USD vředu vypadaj dost dobře a plní svou funkci. Brzdy taky good.. akorát ten laďák by to chtělo :) Jinak absolutní spokojenost.. Pěknej vostrej naháč, možná mezi šestkama nejhezčí!

uradko
uradko napsal 22.07.14 v 14:49

Nazdar, nemate niekto manual na Horneta 2005 pc25E ?? V českom jazyku? velmi by ste mi pomohli. Dakujem

uradko
uradko napsal 22.07.14 v 13:46

booter
booter napsal 11.05.14 v 10:42

Díky bro, včera jsem dával širší řidítka, tak budu muset aktualizovat foto :D jinak ty máš taky pěknýho sršně :)

Hurtak
Hurtak napsal 05.05.14 v 23:38 10b.

hezký bike..