Honda CBR 900RR Fireblade (1999)

Vlastník pepinow
Vloženo 30.3.2013
Aktualizováno 10.11.2014

stara ale poctiva babka cbr900rr

První dojmy - prvni dojmy nebyli moc prijemne,jelikoz motorka byla dovezena jako hromada srotu od jednoho paskrivca z ktere se pouzil jenom motor a predni vidlice ale s tym jsem pocital tak me to moc nebolelo.

Motorku bych doporučil pro - tento stroj bych nedoporucil snad mozna ani nikomu

Doplňky na motorce - na doplnky nezustalo moc penez protoze nutnych investic bylo vic nez jsem cekal takze komplet zadny kyvku jsem ukradl vfr 800 ktera ma uz sirsi rafek,podsedlovka z r6 08,duralove padaky na ramu,silonove padaky v oskach,komplet pancer hadice,prolisovana nadrz,frezovane vicko,frezovane packy,riditka jsem si delal sam,taktez masku ve ktere je naistalovane homolog svetlo,chladic ze zx9r,blinkry rizoma,frezovane zcatka,serizovace tlumicu,central 929 atd

Uz delsi dobu jsem pocuhoval po nejakym rozlomenym cbr o borovicu za dobrej peniz a nasledne prestavbe na streeta,nejak to porad nevychazelo,jedna se prece jen o starou babku takze najit neco s dobrym motorem byla velka magie.Stary cbr jsem vybral protoze jsem chtel na moto naistalovat letmak z vfr takze do novejsich modelu by to uz byl vetsi problem diky uchyceni kyvacky v bloku motoru.Omylem jsem koupil kyvku z novejsiho modelu takze namontovat to tam taky nebyla zadna sranda ale nakonec se podarilo,minulej tyden probehla aji zkusebni jizda a do zadne trnky me to neposlalo takze to bude asi ok.celkovej pocit z jizdy byl dobrej,motor ma najeto 17 tis,krasne tahne od spodu a to jsem dal pouze o jeden zub vetsi rozetu,posez zadna hitparada,brzdy nic moc ale to se jeste poladi a hlavne to od teto motorky nemuzu pozadovat,delal jsem ji spis jen pro radost a spestreni dlouhych zimnich veceru.Uz tenkrat jsem mel vic motorek mezi kteryma byla aji cbr954 a cbr1000rr ale porovnat to asi s tymto veteranem nemuzu.Kazdopadne pridavam par fotek jeste nedodelaneho prkace,behem mesice snad vse dodelam,polepy,namontuju posledni veci a pridam zbytek.po dlouhe dobe jsem zas predelaval,puvodni podsedlovka byla moc podkopla tak jsem vyfrezoval slice a podsedlovku spustil,zmena svetla ktere uz solidne sviti a pomalu muze jit stroj do sveta,tento rok vubec nemam cas takze v tento moment po najetych cca 1000km stroj nabizim jinymu divichovi kterej snad nekde nadela paradu.

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 25.11.14 v 15:05

ty pičo, ta je

pepinow
pepinow napsal 28.08.14 v 21:50

kamo uz to slo do sveta,chtel jsem jeste decka ,ted delam dvanactku bandita,u toho uz to poladim jinak.

rybíz5
rybíz5 napsal 28.08.14 v 21:48

Není street jako street,krásná práce Akorát... Co kule? Když vidím jak je nakoplej zadek

pepinow
pepinow napsal 30.12.13 v 21:38

kamarade na srazech takovy probirani dopada spatne ale neni problem,rad pokecam bohuzel busu aji cbr jsem uz poslal pryc ale chystam se predelat(pokud teda buh a finance daji) m1800r tak snad se semnou budete bavit kdyz dojedu na traktoru

ladagsxr
ladagsxr napsal 30.12.13 v 18:55

taky dik..jeste na tom delam ale na sezonu uz bude final musime se pak domluvit vsici na nejaky srazek a tam proberem co a jak