Kawasaki Z 1000 (2007)

Vlastník Střapoč
Vloženo 1.11.2012
Aktualizováno 28.3.2014

Kawasaki Z 1000 je dokonalá. Nádherný perleťový lak, dokonalé laufy, širokou gumu, celkový masivní dojem a vzhled mi připomínající vosu či sršně :)

Suzuki GSR 750: důvod neuveden
Kawasaki Z 750R: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly skvělé, jak už se týče celkového vzhledu, tak i dobrého posedu jezdce. Zetko má 92 Kw a doslova si žádá aby si sní někdo hrál a pěkně ji vytáčel, ale pak už to jde vidět i na spotřebě ale stím se musí počítat je to přece litr. Jediné co má u mě mínus je zadní sedlo spolujezce, které je vzhledově dobře zpracované, ale bohužel né moc pohodlné. Takže to není moc na dlouhé cestování ve 2.

Jízda je pohodlná, příznivý posed, širší řidítka, pohodlné sezení. Motor šlape tak jak má tomu nemůžu nic vytknout. Brzdy jsou v poho jelikož tam mám i ABS není co řešit. Podvozek trochu tuhči. Ovladatelnost Z je uplně pohodlná k té nemůžu nic dodat. Co se týče spolujezdce tak ten má bohužel horší posed který není příliš na dlouhé cesty. Uložný prostor? tak ten tu není bohužel žádný :( pod sedlo spolujezdce dám maximalně vestu. Co se týče spotřeby tak natož, že to je 1000 tak pokuď jedu normálně tak se to dá? horší to je když se sní člověk chce víc pobavit než klasickou jízdou. No na cestování je dobrá, ale spíš pro jednoho.

COMATIK
COMATIK napsal 28.03.14 v 11:40

Já su na tu Kawa zelenou alergické,tudíž za mě oranžová nebo bílá k tomu pohodlí spolujezdce,na Z750 je to eště horší

COMATIK
COMATIK napsal 28.03.14 v 11:39

Já su na tu Kawa zelenou alergické,tudíž za mě oranžová nebo bílá

Limiter
Limiter napsal 14.05.13 v 18:51

krásná

SperkysSV
SperkysSV napsal 19.01.13 v 11:07 10b.

Ta barva k ní krásně pasuje, je to pecka

IRON-MAIDEN-ZXR
IRON-MAIDEN-ZXR napsal 02.11.12 v 14:59 10b.

Moc pěkná. Máš na ní pěknej štítek. Je tam znát? Také uvažuju o jeho koupi