Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Domi96
Vloženo 8.5.2012
Aktualizováno 24.11.2013

Moje první motorka , fakt krasná , objemově dospěla , ne jak ostatní 125 =D

Honda XR 125: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi padla do ruky hned =) sice jsem si dlouho zvykal na to jak je těžká ale ted uz je to super .Jízda na ní je super a doufám že budoucímu majiteli bude sloužit tak dobře jako mě . Prodávám z důvodu koupě silné .

Motorku bych doporučil pro - Pro ty kteří nepotřebuji závodit a zajedou si do školy a tak =) , spíš takové to cestovní ježdění ! =) 90 pohoda klidek =) je to tam rychle nebot tam mam převod do síly =) maximalka byla 130 a vickrat to radši zkoušet nebudu =D !

Doplňky na motorce - Vyleštěný laďák leo vince ! brutalní zvuk . denní svicení + modré led proužky do předu ... z dálky mě jde hodně dobře vidět =) , klín pod motor =) , vyhřívané hefty ... Žárovky H4 blue night , sviti fakt krasně =) ! velmi silné bíle led-parkovačky !

Již má motorka nového majitele , tak ať mu slouží tak jak mě =)
(dne 24.11.2013)

Doporučil bych ji : pro všechny , ať mladé tak starší
Tuhle motorku jsem si vybral protože se mi zdála velmi velká a dospěla, Při jíždě ve městě je jako doma , jelikož je to 125 a jede od 2-3000 otaček tak nemusím podřazovat tak často . I to cestování s ní jde , spotřeba se hýbe kolem 3,5l-4l , motor šlape jak hodinky . brzdy no kdyby byli ostřejší nebylo by to odvěci ,

Domi96
Domi96 napsal 12.09.13 v 20:51

na Ebay.com =D a děkuju =)

Vitus_M
Vitus_M napsal 12.09.13 v 20:36

Parádní stroj kde si sehnal ty led s nastavitelnou svítivostí?

Vitus_M
Vitus_M napsal 12.09.13 v 20:36 10b.

Parádní stroj kde si sehnal ty led s nastavitelnou svítivostí?

Domi96
Domi96 napsal 11.01.13 v 17:37

děkuju , snažím se no "můj miláček" ale chce to něco silnějšího už =)

BlackMode
BlackMode napsal 11.01.13 v 17:35 10b.

Teda ty to máš vymazlený