Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník DoDo-M.L.
Vloženo 29.6.2011
Aktualizováno 30.9.2019

Skvělá motorka pro každodenní ježdění do práce, ale i na dlouhé cesty s nezničitelným motorem. Je vhodná pro začínající jezdce (hodně odpustí).

První dojmy - S motorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Díky vyšší váze dobře drží v zatáčkách, jenom pozor na sjeté pneu na to je háklivá. Pro lidičky kteří mají krátké nohy je dobrá zpráva, že má hodně vykrojené sedlo, tak že na zem dosáhne snad každý.

S motorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Díky vyšší váze dobře drží v zatáčkách, jenom pozor na sjeté pneu na to je háklivá. Pro lidičky kteří mají krátké nohy je dobrá zpráva, že má hodně vykrojené sedlo, tak že na zem dosáhne snad každý. Někdo namítne, že je to bachratý monstrum, ale díky velký kapotáži skvěle chrání proti povětrnostním podmínkám a poskládá se tam i kus chlapa já mám 185cm a nemám problém. Jo a co se týče sedla, tak je příjemně měkké a nechá se v něm ujet 300km bez toho abyste si museli dávat studené obklady na ...(však víte kam na hlavu ne). Spotřeba je přijatelná dokáže jet za necelých 5L ale také lehce přeleze 7L to když pojedete "pilu", já osobně jsem z ní vymačkal 235km/hod. víc ani ťuk.

Mach1
Mach1 napsal 30.06.11 v 10:37

Je to skvělá motorka,moje učitelka