Honda XL 125V Varadero (2006)

Vlastník Werty22
Vloženo 30.4.2011
Aktualizováno 14.8.2012

Koupil jsem ji 29.4.2011, motorka je vyrobena v roce 2006 a má nalítáno kolem 18kkm.

Honda XL 125 Varadero, hmm.. řekne si každý kdo tuhle motorku spatří. Z velké motorky je ale najednou docela malá když mu někdo poví, že objem je pouhých 125ccm.

Já jsem s motorkou spokojen, nic lepšího na delší projížďky i na běžnou jízdu prostě sehnat nejde. Pro začínající jezdce ze skupiny A1 je to ideální motorka.
O motorce jsem si toho ani moc nenačetl, jen pár recenzí a bylo rozhodnuto. Už dva kámoši ji mají a jsou spokojení. Během týdne jsem si jí našel a hned koupil. I když jsem věděl o pár vádách byla to jasná volba. Zatím jsem ujel něco kolem 200km a jsem spokojen. Ve městě je to parádní stroj, když jedu mezi autama tak mam tak akorát ale přece nikoho nenaštve mírumilovné cestovní enduro. Vedle nějakého šestikila vypadá poměrně stejně velká. Žádné závady jsem zatim nezaregistroval, na motorce je přidělána 12V přípojka, která se 100% hodí. A to zejména když se jede dál a potřebuje se navigace nebo nabít telefon. Touhle motorkou snad pohrdnou jen ti, kteří se chtí předvádět na nějakých splašených dvoutaktech otevřených na bůh ví kolik kilowatt.
Více informací budu přidávat s odstupem času. Za jeden den přece nebudu vědět všechno ne?

Tak zatím zdar milí Motorkáři.

Goro-Pohy
Goro-Pohy napsal 09.03.12 v 23:36

Nádhera... Miluju ty stříbrný kola 10b.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 27.06.11 v 23:36

Koukám ,že si už taky upustil ze simsona už na neco lepšího,varadero jsem hodně chtěl ale boužel sem chtěl už tak kolem 60tisic a to už je hodně ,at ti slouží,přeju ti krásný kilometry s varaderkem a máš to odeme za 10b.

WAR10K
WAR10K napsal 01.05.11 v 12:16

Čau moc pěknej koukam že nejsi z daleka tak bysme mohli někdy vyjet.

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 30.04.11 v 17:39

Co je to zase za názor, splašenej dvoutakt a předvádění. Ať jezdí.

istonbike
istonbike napsal 30.04.11 v 16:37

Varan je skvělá motorka,která navíc vypadá víc než dospěle za mášu a super napsanou rezenzi dávám 2x10b a přeju jen parádní kilometry v sedle