Honda CBR 600RR (2005)

Vlastník ZdendaCebroRR
Vloženo 16.4.2011
Aktualizováno 13.11.2011

Nová hračka do baráku, krásná, poslušná a pěkně rychlá, budeme si rozumět.Z počátku jsem chtěl jinou motorku, ale s touhle mrškou si pěkně užívám každý kilomert-je super.

Z počátku jsem tento rok motorku nechtěl, ale navštívil jsem moto výstavu v Letňanech a vše se změnilo, byla to droga, kterou jsem potřeboval mít doma a tak se do měsíce stalo.Teď spolu zažíváme pěkné chvilky na silnici a adrenalin mi vře v krvi je to super pocit, ale všeho z mírou,
zdravý mám jen jedno. Motorka jede přímo pekelně má DYNOJET a laděný výful YXIL a výsledný výkon užasných 119koní.Páčky TITAX,tlumič řízení MATRIS,padací protektory,pancéřové hadice,rolny, miny blikny celkem slušná výbava.Motorka díky DYNOJETU jede hned pěkně ze spodu, pěkně se ovládá i když mám 200cm na motorku se poskládám největší problém vidím v sedačce je jako prkno
ale dá se uject i 400km za den ovšem zadnice je jako řešeto , ale to se dá očekávat od supersportu.

Tak dnem 10.10.2011 jsem viděl naposled svou motorku a teď už má nového majitele, doufám že mu bude sloužit tak dobře jako mě.
Byla to výtečná motorka hodná a když jste jí vzali u krku uměla potrápit i 750

Miras-CBR-125
Miras-CBR-125 napsal 12.10.11 v 21:57

Ahoojky neboj já se o ní budu starat :)

TVGSXR
TVGSXR napsal 12.10.11 v 06:33

moc pěkná

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 05.09.11 v 21:13

Úžasná!! jedině za 10b

B.o.d.l.i.n.k.a
B.o.d.l.i.n.k.a napsal 17.07.11 v 19:15

Hmmm, vyvoněný kousek! 10b.
PS: děkuji za moc milý komentář

BorisVTR
BorisVTR napsal 16.07.11 v 09:24