Kawasaki ZXR 400 (1997)

Vlastník Zxr-400
Vloženo 15.4.2011
Aktualizováno 9.2.2014

Kawasaki ZXR-400 je moje druhá motorka je malinká a lehoučká,tak proto zrovna ona.

První dojmy - Moto ideální na naučení. Padla hned do ruky.

Zatím nemám žadné zkušenosti,protože hned jak jsme ji dovezli,tak jsme se dali do oprav a na nový lak.Takže ohodnotím později,ale myslím že budu maximálně zpokojená.Už se těším až na ní vyjedu a budem se spolu seznamovat a oťukávat se. Tak plasty už jsou konečně hotové a jsem maximálně zpokojená,všechny polepy zalakované a ta barva bomba.Takhle jsem si to představovala.Tento týden ještě vyzvednu kola,které jsou na komaxitu a konečně můžu vyjet už se moc těším. Tak první jízda už je za mnou a jsem maximálně zpokojená.Jak jsem na ní,ale sedla poprvé tak jsem měla trošku strach,ale za pár minut ze mě vše opadlo a jízda mě bavila motorka je super ovladatelná a zatím poslouchá na slovo.Ale!,ach ta spojka prokluzovala a to není dobré.Hned po první jízdě se zase vypustil olej a zháněly se lamely a pružiny.Vše už je vyměněné a spojka je O.K. Tak teď už jen jezdit.!!!

Zxr-400
Zxr-400 napsal 04.03.14 v 23:55

Děkuji ale už šla do světa holka moje.Byl to miláček.

kaw.asaki
kaw.asaki napsal 27.02.14 v 17:36

Krásná motorka

Honza88
Honza88 napsal 03.10.11 v 18:04

to je hnus takhle kazit kawičku , kawa jedině zelená :) , sice si to dala trošku do kupy ale ta barva

Jami
Jami napsal 05.06.11 v 11:56

Taky jsem měl ZXR 400 a tahle je naprosto nádherhá Kawinka!!! jasných 10b! Kráska.

Zxr-400
Zxr-400 napsal 21.05.11 v 22:52

Dík,jo měřím jen 155cm,i když Kawa je malinká tak je to pro mě trošku boj,ale myslím že to je jen o zvyku.