BMW F 650 ST (1999)

Vlastník Jamaican
Vloženo 24.1.2011
Aktualizováno 3.9.2014

Tak jsem si splnil svůj sen vlastnit Bramboru. Dotáhl jsem si jí z Brandejsa. Byla to krasavica. .

První dojmy - Poslal jsem ji k Turkovi :/ kápla slza, hlavou prosvištěli vzpomínky na chvíle, které jsme spolu prožili. Byla to skvělá baběnka, nikdy mi neodporovala, držela jak švýcary. Projela se po Slovači, NDR, Rakousko. Nebýt mého chtíče po větším objemu, tak bych ji snad nedal.

Doplňky na motorce - řidítka Renthal, vyhřívané hefty Oxford, Topcase, držáky brašen, nový regulátor na novém místě, 12V v kokpitu, 19 přední kolo

Je to 650 jednobuch, výkon 35 Kw, ve předu má místo původní 18 kola 19, topcase, vyhřívané hefty, vyšší řidítka Renthal.

Slovensko
Tak jsem ji vytáhl na trip na Slovač. Držela pěkně, žadné zaváhání, jsem s ní spokojen. Sice její cestovní rychlost se motá kolem nějakých 100Km/h, ale i to stačí :). Jedinou nevýhodou jsou ty vibrace, které po 4 tis. sílý, ale i na to se dá zvyknout. Projela se i po dálnici, chtělo by to větší plexi nebo deflektor, ale snad časem i to bude :).

Iron napsal 11.07.11 v 16:19

Na obchvatu...jsem jel zrovna z garáže.A čéče seděls na tom jako pravej bajker

Jamaican
Jamaican napsal 10.07.11 v 21:26

ahoj :) díky díky ,
No je to možný, nějak kolem 4 jsem dorazil dom, kde si mě viděl ?

Iron napsal 10.07.11 v 20:23

Tak si říkám jestli jsem tě dneska neviděl na stroji...tak kolem čtvrté hodiny odpoledne?

Iron napsal 10.07.11 v 20:20

Hoj prde, konečně jsi to sem vystavil. Desítka

Astor
Astor napsal 14.06.11 v 02:46