Yamaha XJ 600 (1986)

Vlastník chuan
Vloženo 27.6.2005
Aktualizováno 22.5.2011

Má laďák sebring a svody sebring.4 roky pod mejma rukama a furt lítá dobře to neni špatný ne?Volej už si vezme no ale tak od takovýhodle staříka už se to dá čekat jinak OK

Zkušenosti: Byla to vynikající motorka, najezdil jsem s ní spoustu kilometrů a nikdy mě vyloženě nezklamala, byla starší a měla svý mouchy, ale byla moje a měl jsem jí moc rád. Novému majiteli přeju hezké zážitky, a žádné krizovky

spolehlivá a nenáročná na údržbu,ale v tomhle věku už je potřeba jí trochu víc hlídat a líp o ní pečovat.Dá se s ní i slušně projíždět zatáčkama.Ideální pro začátečníky, 20 kilowat. Letos se mi rozvrzala kyvka tak jí mam rozebranou a promazávám. nejhorší je světlo to je z jawky a svítí jako když nesvítí- nedá se jezdit v noci. na svá léta spolehlivý stroj.

Už od začátku je poťukaná pravá vidlice takže simeringy nevydržej víc jak 100 km, teče a teče musím dolývat olej s tím nic nenadělám jinou vidlici jsem nesehnal
Byla to dobrá motorka mám na ní v podstatě jen dobré vzpomínky nikdy mě nikde nenechala skoro 5 let mi sloužila výborně

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 15.12.09 v 20:05

Jde vidět že se o tu motorku dobře staráš.Krasavec Za 10 b.

Lukáš-lk

rámus napsal 16.07.06 v 09:59

Je to pěkný, moc

Chabra
Chabra napsal 21.11.05 v 19:58

Zdarec vypadá to na slušnou strojovnu mám ji taky z roku 1985 ale brácha mi ji rozstřelil.Mám dotaz nevíš kde by se na to daly sehnat nějaký věci co se týče kapot řidítek a tak? Motor jede ale celej předek je K.O. Kdybys věděl taxe mi prosím ozvi na chabra@seznam.cz dík