Yamaha FZS 1000 Fazer (2002)

Vlastník Randy1
Vloženo 12.2.2010
Aktualizováno 19.2.2010

Fazer 1000 tuning mel jsem hodne motorek ale chtel jsem neco na cestovani

motorka mela byt vykona ale pritom lehka (moje atleticka postava nedovoluje mit nejakeho svalovce jako je treby XJR ,ktera se mi velmi libi) tak v te dobe padla volba na FAzer 1000. Motor jsem odskousen z YZF- R1 takze jsem vedel do ceho jdu .Prace mi trvala dlouhe roky.motorka nemela zmenit vzhled .ten jsem naopak chtel zanechat.fazera jsem kompletne rozebral a zacal stavet znovu od zakladu.hlavnim cilem bylo udelat podvozek pevnejsi ,tvrdsi a tudiz stabilnejsi.vidlice z Hayabusy meli zlepsit vedeni a podlacit nešvar originalnich vidlic jaky je napriklad u endur kdy jsou vidlice prilis dlouhe.zadni kyvka byla vyztuzena pro vetsi tuhost (krouceni vidlice)vyfuk mel byt polozen co nejblize ke stredu teziste motorky a hlavne aby byl v ose motocyklu(souosos).dalsi veci se jiz tykaly vzhledu.sedlo se komplet predelalo a to jak snizeni v zadni casti tak i prodlouzeni mista pro spolujezdce , posleze i novy potah.zadni svetlo bylo zameneno za diodove.radialni pumpa Nissin a 6-ti pistkove trmeny lucas Racing .kola budou jiz brzy vymeneny za dratove ( lepsi pruzeni na nerovnostech)pristroje (budiky) jsem instaloval z YZF-R1 rok 2001.dalsi prace jeste budou pokracovat

sbs
sbs napsal 04.01.19 v 08:14 10b.

Petas77
Petas77 napsal 24.05.10 v 13:36

pěkná práce určitě se na ní musí jezdit skvěle.. tak dávám za 10b a přeju hodně šťastných km a třeba se někdy někde potkáme!

Randy1
Randy1 napsal 19.03.10 v 10:13

zdar
ja s motorkama pracuji cca 20 let. vim co je na motorkach dobre, vyborne, horsi a nebo spatny a proto jsem si ji upravil jak me sedi. ono taky zalezi na jizdnim stylu , na jezdcovi a mnoha dalsich faktorech co se tyka vysky postavy a vahy osoby ktera motorku ridi.na zavody mam jeste R6 takze na vylozene sportovni jizdu Fazer neni , ale ty jizdni vlastnosti ktere jsou po upravach jsou jine. motorka se lepe vede a lepe posloucha - vermi ze vim o cem hovorim . jestli pojedes nekdy kolem tak se zastav ze Zlina to neni tak daleko ja bydlim kousek od Hodonina. muzem pokecat a nekde sfrknout

jnes
jnes napsal 18.03.10 v 07:52

Celkem slušný úpravy, já osobně jsem zastánce že to má být jak to japonec udělal a pokud chceš jízdní vlastnosti Hayabusy tak si ji kup a jestli chceš vystuženou kyvku tak si kup R1 a není problém, ten béda tránvíček mi moc nesedí, ale jinak OK.

Randy1
Randy1 napsal 19.02.10 v 12:01

motorka nemela zmenit vzhled .ten jsem naopak chtel zanechat.fazera jsem kompletne rozebral a zacal stavet znovu od zakladu.hlavnim cilem bylo udelat podvozek pevnejsi ,tvrdsi a tudiz stabilnejsi.vidlice z Hayabusy meli zlepsit vedeni a podlacit nešvar originalnich vidlic jaky je napriklad u endur kdy jsou vidlice prilis dlouhe.zadni kyvka byla vyztuzena pro vetsi tuhost (krouceni vidlice)vyfuk mel byt polozen co nejblize ke stredu teziste motorky a hlavne aby byl v ose motocyklu(souosos).dalsi veci se jiz tykaly vzhledu.sedlo se komplet predelalo a to jak snizeni v zadni casti tak i prodlouzeni mista pro spolujezdce , posleze i novy potah.zadni svetlo bylo zameneno za diodove.radialni pumpa Nissin a 6-ti pistkove trmeny LUCAS Racing .kola budou jiz brzy vymeneny za dratove ( lepsi pruzeni na nerovnostech)pristroje (budiky) jsem instaloval z YZF-R1 rok 2001.dalsi prace jeste budou pokracovat