Honda CBR 125R (2004)

Vlastník crasherx
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 26.4.2010

Mazlik. Můj úplně první a o to víc nezapomenutelný stoj.

Je to můj první kousek, takže moje zkušenosti nejsou zatím nějak extra zavratný, ale zatím si nemám na co stěžovat Ovladatelnost mě přijde bombastická, snad jak kdyby mi ta věcička četla myšlenky a to nejenom v zatáčkách. Odpich a akcelerace jsou na "dvácu" taky krásný a vůbec, celkovej dojem zatím za jedna.

Co mě dál trošku víc příjemnějš překvapilo, tak je to, že sice je to sportovní silnička, ale že by byla nějaká nepohodlná, řict taky nemůžu. Když z mazlika nechcu tahat maximálku, tak se na něm dá sedět skoro jak na nějakým endurku, prostě v klídečku, pohodě a jenom se kochat krajinkou a jízdou při projíždení mezi dědinama nebo městama. A aji když už mám chuť si zalehnout a udělat mu trošku vír v nádrži ( nevím teda, jestli je to u dvácy vůbec možný :D ), tak si na pohodlnosti moc neuberu. Prostě ideální stroj ;) téměř pro jakýkoli využití. Může jen a jen doporučit všem začínajícím motorkářům (a samozřejmě i motorkářkám).

...teď už je mazlík bohužel pryč, protže jsem měl loni koncem září jeden nepříjemný zážitek (časem to rozepíšu v deníku), zaviňěn jednou velice nepozornou plechovkářkou, co byla hold těžce nevšímavá ,,Naštěstí" to odnesl jen mazlik a já díky své prozíravosti a bleskové reakci neměl ani nic zlomenýho... C'est la vie. To je život...

crasherx napsal 07.04.11 v 00:33

JJ, byla nejvíc nádherná z těch nádherných! Škoda jen, že mi ju jedna blondýna sešrotovala... :-/ A ten laďák... eňo ňůňo!
Přesně, s Káťou brodíme všechno co de! Teď dostala takových nových věcí přes zimu, že ani nevim, jestli si to všecko zaslouží, ale zatim se odvděčuje nádhernými zážitky, takže asi jo

Dík moc

Radiomen
Radiomen napsal 22.03.11 v 16:56

Krásná motorka, modrá je a vždy bude taková spešl , pěknej laďáček Gianelli, už jsem ho slyšel a krutý,Honda je prostě Honda-super, tu vidím že už vlastníš KTM brodidčku bahnem ,krásné motohodiny v sezóně 2011 přeji

crasherx napsal 27.08.10 v 15:30

Tož co naděláme Martic Já jen doufám, že už jsem si svoje ,,štěstí" vybral, tak snad už v poho

Martic
Martic napsal 25.08.10 v 07:38

Velká škoda takový krásný Hondice . Přeju aby tě už nic podobnýho nepotkalo .

crasherx napsal 15.06.10 v 09:05

Není vůbec zač;)
Jinak zítra odpoledne jedu se sósedama směr Brno, Zlín, Karolinka, KTM ...tak snad bude dobrá (je to parádní kousek EXC-F 250, rok 2004) ...musí být dobrá, protže bych se už jinak zbláznil když mám zas konečně lov pokupě a nemám na čem jezdit