Honda CBR 600F (2007)

Vlastník Tyffania
Vloženo 11.8.2009
Aktualizováno 19.2.2013

Krásný design, propracovaná technika... co víc si přát.

První dojmy - Ty nejlepší. :-)

Sezona, která mně trvala od 11. srpna 09 do listopadu již skončila, takže už mohu přidat nějaké postřehy. Za tu dobu jsem najela asi 4500 km. A již jsem začala pracovat na další sezoně.

Výkon:
Ačkoli to byl po 125ce výkonový skok, tak dle mého názoru nic, na co by si člověk nezvyknul. Při předjíždění a všelijakých manévrech, kde záleží na otočením plynem, tak tahle Cebruška rozhodně nezklamala. Do červených jsem ji na šestku nedostala, jenom asi kolem 13 tis otáček. Podle některých lidí to ani nejde. Moc to nezkouším, moc to podle mě nemá smysl. Podle tachometru jsem jela max 256 kmh.

Výška moto a mě: Jinak vzhledem k tomu, že jsem trošku menší (161 cm), tak nedosáhnu celou nohou na zem. To řeším tak, že třeba na světlech se posunu spíš na jednu stranu a tak mám jednu celou nohu dole a druhou na stupačce. Zatím se mi nepodařilo šlápnout do prázdna a doufám, že se mi to ani nepodaří. Co se týče otáčení na místě, tak pokud to jde, tak se tomu snažím vyhýbat, protože mám asi v hlavě nějaký blok, který mi brání to ve velmi malé rychlosti lehce naklonit a pak se tam snažím nacpat nohu a není to ono. Jinak padáky na Cebrušce nemám. Přemýšlela jsem o tom, že bych si upravila sedlo, ale zatím to spíš vypadá, že to nechám tak, jak to je a budu si zvykat na manévrování s tím, jak to teď je.

Okruh: Zatím jsem byla pouze na okruhu v Sosnové. A byl to neskutečný zážitek. Naprostá paráda. Na okruhu člověk začne poznávat možnosti svojí moto a to především co se náklonu týče. Ty možnosti jsou o dost větší, než si asi člověk dokáže občas mentálně připustit. Každopádně u mě tato zkušenost pomohla lehce odbourat strach z většího náklonu v zatáčce. A již několikrát mi to velmi pomohlo.

Tak to je stručný výčet mých zkušeností z minulé sezony... No a po této snad přidám další postřehy...

context
context napsal 08.06.15 v 18:00 10b.

pěkná honda přeji hodně šťastně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu ať ti dlouho slouží

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 30.01.13 v 14:57 10b.

Chvála

C.B.R
C.B.R napsal 27.08.11 v 09:54

pekna masinka f

Jízda
Jízda napsal 25.05.11 v 12:50

Nádhera dávám 100b tobě 10b motorce a 300b tvojí jízdě na Brněnském okruhu a jinak přeji mnoho dalších báječných km v sedle doufám že se ještě potkáme

jezdec1100
jezdec1100 napsal 01.03.11 v 19:37