Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník MaVi
Vloženo 20.4.2009
Aktualizováno 25.5.2009

červený mazel, který když je třeba umí za to vzít, ale jinak je to hodná tříoká holka, která potřebuje minimální péči,jen jezdit, tato sezóna je naše třetí

láska na první pohled, šel jsem původně do prodejny pro úplně jinou, pak jsme se uviděli a bylo vymalováno. Před tím zkušenosti jen s fichtlem, jawou 350 a mz 250 a 15 let toužení. Tahle holka je trochu baculka, ale když se rozjede je mrštná, obratná a i po 15ti leté abstinence se s ní dá skamarádit už po pár kilometrech, ale nesmí se podcenit, ikdyž je kliďas, svým krouťákem dokáže pěkně ustřelit zadkem, hlavně na mokru. 300kg živé váhy nejsou poznat ani při rozjezdu ani při jizdě, jen při brždění se s nimi musí počítat, je to zvláštní pocit, když se auto před váma rozhodne, že ta právě naskočená oranžová znamená zastavit na místě a vy koukáte jak vás při brždění předjíždí zadní kolo motorky na které sedíte. Posed řidiče je pohodlný i po osmi hodinách s přestávkami jen na dotankování, zkoušel jsem i spolujezdcovo místo, ale tam jsem měl pocit, že cítím každý otřes a ikdyž jiné spolujezdkyně říkaj, že je pohodlné, já rádši zůstanu vepředu

dědoušek
dědoušek napsal 09.02.15 v 15:05 10b.

Ahoj chlape. U mne stejný příběh. Jel jsem pro vyhlédnutou VL 1500 a domů jsem přijel na XVS 1300. V žádném případě nelituju. Přeju ti hodně štěstí.

bejkxxx
bejkxxx napsal 21.03.13 v 18:44 10b.

krásná mašina a ta spz taky bomba!! Hlavně ať slouží a plno šťastných návratů určo 10b!

Petr67
Petr67 napsal 08.12.11 v 23:21

Pěkná, moooc pěkná
Jestli tak dobře jezdí jako vypadá, tak to musí být paráda.
Dávám za 10

kulda
kulda napsal 25.08.09 v 06:56

paradni stroj davam 10 bodiku stastne km

bastik.
bastik. napsal 18.06.09 v 01:50

na to číslo jsi stá asi dlouhou frontu có ??? mašina, úžasná krasavice jasných 10 bodíků zdeaví Baštík