Suzuki GSX-R 1100 (1993)

Vlastník WooDoo
Vloženo 16.2.2009
Aktualizováno 15.8.2010

Po tomhle stroji prahnu od té doby co jsem viděl filmík Cool as Ice, takže asi od 8 let. Nicméně už spolu máme jednu sezonu, tak budu rád, když bude i další.trochu jsem se s ní rval zpočátku, ale už jsme si padli do oka ;o)

až na ní ujedu dostatečné množství km, něco dopíšu ... tak je to tady, ujeto skoro 1100km a zatím se hýbu kolem spotřeby 5,5lit. ale veme si i 8, max. spokojen, pohodlná, svižná, takže jedině doporučuji, ale jen těm, kdo mají rádi opravdu poctivé motorky, nejen co se týče plastů, ale i rámu apod .
Takže připojuji další poznatky, prostě nemá chybu, absolvoval jsem cestu do Adršpachu a polítal okolí a celkově vůbec, sice nebyl moc čas, ale sezonu jsem zavřel s cca 4000 km, ale spokojených km... na jaro nechám seřídit karburátory a bude to zase mazel vymazlený, pár drbků v žárovkách, ale to už mám v garáži rozdělané, takže když je ted venku to bílé svinstvo, tak si můžu hrát. na jaro dostane novou přední gumu a když zbydou kačky, tak i nějaká ta dioda. každopádně kdo má rád staré klasiky, tak jedině doporučuji, ještě mi nedovolila max, takže to popíšu snad letos...

aifel202

LALIK napsal 03.03.10 v 17:58

jo jo fajna a fajna

dagrmar
dagrmar napsal 01.10.09 v 13:28

Pěkná, pěkná, pěkná. A hlavně zezadu.
Bez váhání 10 bodíků . Dasha

Vamp
Vamp napsal 06.05.09 v 18:55

Zdravim WooDoo,mo tak na tohle nemam co rict,nadhera ,kdy uz budes mit hotove ty predkopy .Nezapomen na me,hned si je necham udelat .

mecirek
mecirek napsal 04.03.09 v 20:03