Yamaha XVS 650 DragStar (1997)

Vlastník Maarty.sch
Vloženo 27.7.2008
Aktualizováno 12.5.2011

Na konci třetí společné sezony se mi do cesty připletl intruder VS 1400, takže po třech spokojených letech dragouše se slzou v oku opouštím. Byly to krásné tři sezony, v podstatě bez problémů, jsem za ně rád.

Z fotek je to jistě patrné, tak spíš jenom pro úplnost bych zmínil výbavu a doplňky mého dragouše: padáky s předkopama, opěrka spolujezdce s nosičem (černé provedení) - už brzo vyměním za chromovanou opěrku, zatím bez nosiče; dvě brašny vzadu, jedna rolka vpředu - pohrávám si s myšlenkou na obměnu brašen nebo na jejich rozšíření a o nějakou další rolku nebo nebo držák na plechovku.

Po první polosezoně 2008 (od druhé půlky července) jsme spolu najezdili nějakých tři tisíce kiláků, žádné dlouhé štreky, maximálně do 200 km během jednoho dne. Posezení docela pohodlné, s nohama na předkopech.

Teď něco málo k jízdním vlastnostem: v rychlostech mezi 80 až 100 km/hod se objevují jemné vibrace, nijak zvlášť to nevadí, uvidím, jak to budu vnímat časem.
Při zatáčení v nízkých rychlostech mají řidítka tendenci stočit se úplně nadoraz, s čímž už si dokážu poradit.
Občas, spíš výjimečně, se při určitém náklonu motorku v určité rychlosti ozve takový divný zvuk, jako když plech drhne o plech. Zatím se mi nepodařilo to identifikovat, abych mohl příčimu odstranit...:(

žižala.
žižala. napsal 06.05.10 v 20:33

Supr stroj jasná 10ka.

Iron
Iron napsal 17.08.09 v 21:24

Hoj... za motku jasných 10b...je jasný, že si jí hledíš. Ať se ti dobře jezdí a šťastné návraty .

deimos
deimos napsal 07.04.09 v 15:12

Víťan
Víťan napsal 13.03.09 v 10:16

Krása a elegance.
přeji pěkné výlety a někdy ahoj.

Herkules
Herkules napsal 03.03.09 v 12:08