Yamaha Tracer 9 / 900 (2022)

Vlastník pájin1966
Vloženo 7.5.2023
Aktualizováno 30.12.2023

Pohodlný, dobře ovladatelný, svižný stroj s malou spotřebou.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOCENTRUM HK (Hradec Králové)

Yamaha Tracer 7 / 700: Po Fazeru 1 by byla asi na mě slabá.

První dojmy - Motorka je velice pohodlná s uvolněným posazem a možností individuál. nastavení. Sedlo, řidítka, stupačky i plexi. Trochu se mě nelíbí krabice pod motorkou, ale zase je to praktické.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil lidem, kteří mají už něco za sebou, rádi cestují i na delší vzdálenosti a rádi si občas zablbnou rychlejší sportovnější jízdou.

Doplňky na motorce - Pořídil jsem velký kufr od GIVI 56 l, padáky od Rutanu, podpěry brašen, zásuvku USB, prodloužení blatníku vpředu a komfortní sedlo jezdce i spolujezdce. Ještě budu pořizovat držák mobilu a kryt chladiče. Na vyhřívané hefty a quickshifter se zatím nechystám.

Tento stroj jsem si vybral, protože mě vyhovuje svými parametry včetně spotřeby. Ovladatelnost příkladná, dá se na něm překonávat delší vzdálenosti, má rád i ostřejší jízdu. Do terénu motocykl vhodný není, ale ve městě není problém. Velice dobrá je ochrana plexi v horní poloze, kdy proud vzduchu jde nad helmu. Pohodlí spolujezdce si myslím, že je dobré, úložný prostor tak akorát na lékárničku a vestu. Na cestování pro mě ideální stroj, dostatečně rychlý, pohodlný, přijatelně těžký s malou spotřebou a slušným dojezdem na nádrž.