Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník DaveLbc
Vloženo 4.4.2023
Aktualizováno 4.4.2023

úžasná mrštná potvora která ale i dokáže odpustit některý ten nešvar. Nesnáší když si myslím,že s ní budu jezdit jako z dieslem..:)

Motorka koupena od mrazíček (Mníšek)

První dojmy - Po letech jsem si myslel ,že to bude jako na jawě ,ale chvilku mi trvalo než jsme si potykali ,ale dneska jsme skvělí kámoši...je to perfektní motorka na rozježdění a získání moto návyků...

Průměrná spotřeba - 5.10167 l/100km

FZ6 ona na mě tak nějak zbyla...:)
ze začátku jsem by strašně vystreslej a myslel jsem ,že to nedám...

Dneska se strašně těším kdy se budu moct projet je to úžasný stroj..
Jezdí parádně,nemusí se člověk bát když potřebuje předjet a když zabrzdit tak reaguje opravdu ostře.
Miluju když se můžeme spolu projet klikatýma silnicema kde se cejtí opravdu jako ryba ve vodě. Jízdní vlastnosti jsou opravdu perfektní..ze začátku jsem se bál to naklopit do zatáčky no asi to zná každy po letech co si sedne na takovou živou mrchu.
Sedí jako přibitá...fakt mi sedla.
Spotřeba je kolem 5 litrů ,ale to neřeším páč ji opravdu nešetřím a užívám si jízdu..

Nebojím se jet i delší trasu,sedlo sem nechal upravit abych neklouzal a hlavně kvuli spolujezdci co mě vždy narazil gulema na nádrž ,když trochu razantněji zabrzdím..
Úložný prostor jsme vyřešil givi kufrem na zadní plotnu...a boční brašny jsou taky super..mě to uplně vyhovuje a dostačuje na kratší i delší cesty..

KRYSAK-CZ
KRYSAK-CZ napsal 05.04.23 v 20:08 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 05.04.23 v 14:13 10b.