KTM 690 Enduro R (2017)

Vlastník crasherx
Vloženo 16.4.2022
Aktualizováno 16.4.2022

Kladivo (na čarodějnice). Je to spíš na cestování a lehký terén. Párkrát jsem s tím zkusil to, co jezdíme s EXC a nikdy jsem netrpěl a nenadával víc :D

Motorka koupena od FIRMA:AUTONOVA BRNO (Brno-Brno Město)

První dojmy - BUM, BUM BUM, BUM BUM BUM... Je neuvěřitelné, jak může být silný jednoválec. Ta hrubá síla tam je. Je to její výhoda a zároveň prokletí.

BUM, BUM BUM, BUM BUM BUM... Je neuvěřitelné, jak může být silný jednoválec. Ta hrubá síla tam je. Je to její výhoda a zároveň prokletí. Je to celkem cítit v zatáčkách a všude. Na cestě to problém není, ale v terénu, obzvlášť tom členitém a složitém celkem jo :D

Dříve jsem si myslel, jak to bude naprosto ideální mašina na větší cestování, výlety na Ukrajinu, do Rumunska a dál, třeba i na Balkán nebo do Asie... Ale po jednom létě musím říct, že rozhodně ne.
Snad nikoho neurazím, ale je to moto pro starý páprdy, kteří si chtějí vozit prdel na velkým enduru a občas chtějí vlítnout s mlaďochama do bláta, písku nebo štěrku. A pokud nemá šofér top fyzičku, tak velmi brzy spláče nad výdělkem :D
Super stroj, ale ve verzi SMC do města. Tj upe jiná liga. Tam je to asi bezkonkurenční. Ale do terénu tj podle mě krok vedle.

Pokud by měl někdo podobné myšlenky o cestování a velkých, dlouhých výletech, jak já, ať raději vybírá mezi EXC 450, EXC 500 nebo pokud je to velký fajnšmekte a chtěl by raketu, ať se mrkne po EXC 300 (2T).