KTM EXC 350 F (2019)

Vlastník crasherx
Vloženo 16.4.2022
Aktualizováno 4.5.2023

Nejlepší ostrý enduro, co jsem kdy řídil. Silnější skoro jako její větší švica, ale hravá jako její menší příbuzná ^_^

Motorka koupena od Kamil z Liberce

KTM EXC 250 F: Měl jsem dříve a s mými najetými mth již trošku slabší a obával jsem se, že bych ji trápil stále v červených O:-)
KTM EXC 450 F: Oproti 350 strašné kladivo. Byl bych z ní vždy po 15 minutách v sedle vytřepaný, jak měšec ve středověku. Není to takové nezkrotné dělo jako pětikilo, ale prostě 350 je jen o trochu slabší a přišla mi mnohem víc hravá..No a pak ji známý zrovna prodával (:

První dojmy - Svižná, lehká, krásně jde do otáček, perfektní tlumiče... Řekl bych, že blato jí sluší. Stejně tak, jako lítat po starých pískovnách a nebo i tratích. Myslím si, že mezi 250/350/450 tj jasná volba, pro kohokoliv, kdo si myslí, že z 250 vyždímal maximum.

Motorku bych doporučil pro - Lehce až středně pokročilým enduristům a milovníkům bláta, písku a čemukoliv, jen ne asfaltu (:

Doplňky na motorce - Zkrácená páčka spojky.

Ultimátní nástroj na blbnutí po okolí a nebo na vypnutí mozkovny, přepnutí myšlenek, pročištění hlavy.
Ne, že by ostatní mašiny nebyly, ale prostě na ní je to takové jiné. V momentě kdy člověk vlítne mimo cestu a jde dračit a dělat zářez drapákem, tak je prostě instatně teleportovaný do jiného vesmíru a neskutečně si to užívá...

Musím říct, že jí dávám celkem zabrat. Byla už párkrát na MX trati tady v okolí, byť s ní lavice neskáču, tak drží krásně krok s ostatníma, co tam jezdí pravidelně. Limity jsou rozhodně v jezdci. A kdybych to jezdil pravidelně, tak určitě přitvrdit tlumiče. Ale MX tratě nejsou nic pro mě.
Baví mě se Zrzkou jen tak blbnout po starých tratích tady v okolí, jezdit si na tratích v pískovně, dávat si výjezdy a sjezdy, trochu technických úseků a tak... Vše zvládá a dokud šofér může, tak mu dopřává ^_^

Nejvíc mě s ní ale baví prostě jezdit jen tak po okolí, polňačky a všelijaké další off-road cesty a vždy si jen tak jezdit a být tak trochu zvědav, kam mě dovede. Samozřejmě bez mapy a navi, aby tam bylo trochu vzrůša a člověk taky poznal, co tu všecko v okolí má (:

kain80
kain80 napsal 16.04.22 v 12:56 10b.