Yamaha MT-09 (2014)

Vlastník Hajzi
Vloženo 4.10.2021
Aktualizováno 4.10.2021

Malý šílený naháč ... ...

První dojmy - Velice pohodlná s velice zajímavým motorem.

Motorku bych doporučil pro - Jedná se o velice hezký , cenově přívětivý ale hodně výkoný naháč a i když se s ním dá díky měkčímu podvozku jet i dál, rozhodně bych ho nedoporučil začátečníkům, ale spíše středně pokročilým neboť se jedná o velice rychlí a dobře ovladatelný stroj.

Doplňky na motorce - Plexi - trochu homemade protože ty co se prodávali byli hnusné
Sedlo - ale s tím jsem to již koupil.

Jak již bylo řečeno mnoha jinými , motor je zde jednoznačně nejdominantnějším prvkem a je velice návikový , dává obrovské množství emocí , ale nenechá vás jet klidně, prostě to nejde, dejte si mod jaký chcete ale stejně vám pořád sedí na rameni a našeptává do ouška . Bohužel je zde i jedna ze dvou nevýhod a to je reakce na plynovou rukojeť, ten kdo toto pustil do výroby by zasloužil profackovat, ale dá se to, alespoň částečně, naučit. Posez na motorce je vzpřímený a velice pohodlný, v zatáčkách se vede velice hezky i když se brzi dostanete k druhému nedostatku a to je měkký podvozek, pro takové to normální či svižné ježdění je to absolutně dostatečné a motorka je velice pohodlná a příjemná pokud však začnete více topit, motorka se vlní a hodně potápí při brždění. Co se disignu týká, máme tu mnoho velice hezkých prvků , přední světlo určitě neurazí a to zadní ,alespoň mě, doslova nedchne, jinak je to minimalistický naháč, mě se líbí a velice dobře se na něm jezdí.

Paulano
Paulano napsal 05.10.21 v 17:39 10b.

Bezva mašina se super motorem!