Honda CRF 250 Rally (2021)

Vlastník petr-tanvald
Vloženo 13.8.2021
Aktualizováno 13.8.2021

Spokojenost, malá spotřeba, jak do města tak i do lesa

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Dovezli mi moto až domu

První dojmy - Kupoval jsem asi poslední CRF 250 v čr, super skvělá, obratná, jen mě trochu bolí prd... při delší jízdě, dokoupil jsem padací Rám a nosič, vejde se mi pohodlně jedna velká taška na víkendové cestování, kapsu na peněženku a mobil jsem si přizpůsobil na nádrž, koupil jsem takovou malou taštičku ve sport potřebách a došil popruhy na bok

Doplňky na motorce - padací rám, ochranný rým motoru, nosič zavazadel, zásuvka na 2 USB

Líbila se mi, Honda je prostě HONDA, na první pohled, svezení po nezpevněných cestách super, po asfaltu taky v pohodě, trochu vibrace ale jednoválec, jednoduchá moto, obratná, na denní dojíždění super, taková líbivá potvůrka, zadní brzda slabší, přední dostačující, ABS na zadek jde vypnout, nosič tak pro jednoho cestovatele, příjemný posez, jen to sedlo... bolí zadek, na levém boku na d zadním kolem malý úložný prostor na doklady a lékárničku a gumcuky, spotřeba okolo 3L, plná nádrž asi 275,-

Mimi01
Mimi01 napsal 06.11.22 v 19:10 10b.

Ahoj, odkial si zohnal ten padaci ram?

findejs1310
findejs1310 napsal 19.08.21 v 21:08 10b.

Nemá chybu

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 17.08.21 v 10:15 10b.

super na blbnutí .. a servis v Letech je prvotřídní, tak přeji hodně radosti s Hondicí

milhaus12
milhaus12 napsal 17.08.21 v 08:58 7b.

Gratuluji k pořízení, ať slouží

Mann
Mann napsal 14.08.21 v 15:55 10b.

Hodně zajímavá motorka Jen škoda, že do takové motorky neposadí větší a silnější motor. Zvýšilo by to její univerzálnost.