Yamaha WR 125X (2014)

Vlastník TomášRichtr
Vloženo 19.2.2019
Aktualizováno 19.2.2019

Na začátky perfektní motorka, ale těch pár koníků navíc by určitě neuškodilo.

Motorka koupena od FIRMA:Oldřich Veleta - Velmoto (Humpolec

Yamaha XT 125X: Wrko se mi líbí víc :D

První dojmy - Tak motorku jsem koupil 1/2017, je dovezená z Německa. Rok výroby 2014. Do zatáček jede vážně perfektně. Dá se z toho vytáhnout až 130 km/h (z kopce a s vítrem v zádech :D). Jinak cestovní rychlost je 100-115 km/h, podle toho, jak fouká vítr. Zatim jsem s ní spokojenej a doufam, že to tak zůstane. :)

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro ty, co nechtějí jezdit jen po silnici ale i po různých polních cestách a nechtějí 2 takt.

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič, nové polepy, cnc páčky, malé zrcátka pod řídítkama, osvícení motoru, krátký SPZ držák, led světla.

Tahle motorka mě hrozně baví. Do zatáček jede úžasně. Na 125 má široké gumy a tak ji můžete klopit jako "prase"! :D Zadní tlumič je trochu tvrdší, dal jsem si ho na nejnižší polohu a klidně by to mohlo být více. Motor je skoro bez údržbový, jen párkrát vyměnit olej a jednou seřídit ventily. Jede velice úsporně, jednou jsem se snažil a dostal jsem se na 2,5 litru na 100. Na daleké jízdy to není pokud si nedáte do kalhot měkký polštářek. :D Brzdy jsou od Bremba a stačí jen trochu přimáčknout a už to jde na přední. Výměnu oleje a gufer předních vidlicí snadná. Pokud máte rádi supermoto tak Wrko je skvělá na naučení. Nějaké to krátké wheelie nebo stoppie na tom jde také.

TomášRichtr
TomášRichtr napsal 19.02.19 v 17:40