Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník Mefistofeles666
Vloženo 10.1.2018
Aktualizováno 10.1.2018

Ideální motorka pro začátečníky i pro pokročilé. Jak vystihl kámoš, co se na ní svezl, je jednoduché na ní jet rychle. Nezáludný motor s výkonem tak akorát. Trochu tvrdší podvozek, ale v zatáčkách neodskakuje. První motorka na které jsem si nerozbil h...u

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

První dojmy - Horneta jsem koupil v roce 2013. Oproti FMX 650 to jelo jak p..se, první kilometry jsem jezdil za 4,5L :-D

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky a pokročilé k vypilování jezdeckých dovedností.

Doplňky na motorce - Širší řidítka, IXIL výfuk, padáky (s těmi jsem to kupoval), opletené brzdové hadice

Najeto mám za 4 sezóny přes 25 000 a má za sebou 4denní Alpy. Jízda je na špatném povrchu trochu uskákaná, ale v zatáčce guma neodskočí. Odpružení je tvrdší. Díky lineárnímu motoru je dávkovatelnost v zatáčce na jedničku a na apexu v maximálním náklonu (rozuměj náklon kdy brousíš vysedlej stupačkou, stupačky jsou mimochodem dost limitní) není problém dát plnej kotel ve vysokých otáčkách, jelikož nemá takovej krouťák aby gumu urvala, Honda bez cuknutí razantně vystřelí ze zatáčky. Ovladatelnost je díky širším řidítkům bezvadná a v pomalých zatáčkách si motorku můžu krásně pod sebe složit, stejně dobře jako v rychlejších vysednout. Brzdy jsou mnohem lepší díky opleteným hadicím, chybu jsem udělal deskami, Goldfren není dobrá volba. Alpy se taky dají, příjemný to po 300km není, ale kvůli těm silnicím bych do toho šel znovu. Motorka je spíše na jednodenní výlety. Hornet je bez ABS a kontroly trakce, ABS jsem potřeboval jednou nebo dvakrát a situaci jsem vyřešil i bez ABS a kontrola trakce už vůbec není třeba.