Triumph Speed Triple (2005)

Vlastník Technik56
Vloženo 2.5.2017
Aktualizováno 4.5.2017

Vytáčí se ochotněji než jsem čekal. Výkon k dispozici v plném rozsahu otáček. A je ho víc než dost, prostě litr tříválec.

První dojmy - Ten motor je prostě paráda. Letí to jak urvaný, ale přitom je to obratná mašina. Posez pohodlný. Jen ten zvuk je dost odlišný, než na co jsem zvyklý, laďák bude nezbytností.

Doplňky na motorce - Padáky, LED blinkry, řidítka rizoma, zrcátka rizoma.

Začal jsem přemýšlet o silnější mašině. Věděl jsem, že musím mít zase naháče a rozhodně jsem nechtěl čtyřválec. Tripla už jsem měl v hlavě delší dobu. Ale až po novém roce postupně myšlenka dozrála v čin a po několikadenním hecování s kámošem, jsem se jel na pár triplů podívat. No a je doma.

Najeto nemám zatím téměř nic, zatím jsem ve fázi legalizace pro české silnice. Později své postřehy rozšířím.

Zatím pouze takto:
Nohy jsou ve velmi podobném úhlu jako u raptora. Jen sedlo je kratší. Výřez pro zadek je blíž k nádrži. Člověk se tak pohodlně zapře, ale zároveň může být ve vzpřímenější pozici a to mi celkem sedí.

Příjemně mě překvapil prostor pod sedlem. Vše krásně srovnané a pohodlně dostupné, žádný problém v přístupu k baterii. V sedadle je zespodu umístěné nářadí a lékarnička se akorát vejde. U raptora je vše tak nějak nahečmané všechno přes sebe.

Spolujezdec si asi moc pohodlí neužije, ale o tom to není, zadní stupačky stejně půjdou dolů.

context
context napsal 09.05.17 v 19:03 10b.

Pěkný stroj, proč ne

Thunder
Thunder napsal 09.05.17 v 18:44 10b.

pěknej strojek

Brukev
Brukev napsal 04.05.17 v 11:38 10b.

. Věř že s laďákem tu bude jiný kafe jen počítej se zádama od sazí Jinak jsi to posal dobře
ten motor je parádní

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.05.17 v 22:26 10b.