MZ 125 SM (2004)

Vlastník Vidadek
Vloženo 8.10.2007
Aktualizováno 5.8.2011

MZ 125 SM: motor: 1-válec, 4 ventily, 2 vačky, 11kw, 11,8 nm, Docela fajn zvuk i s originalnim výfukem. Docela vysoká ale ma štelovatelnej centrál takže v pohodě. Super vzhled každej se mě ptá co je to za motku u nás to zná velice málo lidí. Najeto 12800

Zkušenosti: MZ 4ever

Další info: Tak mi přestala svítit jen tak zničeho nic tak jsem pátral nakonec jsem sundal nádrž a vykouklo na mě klubko kabelů který byly rozpojeny tak jsem je spojil a HURA svítí. Jinak bych chtel udělat nejaky WEBík tak kdyby měl někdo nejaky nápady nebo tak tak se ozvěte! POjedu nakupovat do němec nejaký náhradní díly tak kdyby ste nekdo neco chtel tak napiste rad privezu (pojedu tam pro řetězovku:D)

Erik.
Erik. napsal 19.06.08 v 21:10

cau,kdyzbys to chtel protat daj mi jedet beru hned,dik za odpoved

noholam
noholam napsal 03.03.08 v 21:59

Čau chlapy mam takový problém. Překroutil jse mi náhon tachometru u MZ 125 SM. Tak mam dotaz jestli nevite někdo z který motorky tam pasuje? Všude na internetu když bych ho chtěl obědnat tak píšou boužel jenom délku ale jaký to má závit se nikde nezmiňujou. Odpovědi pište prosím na mail vaclav.seffl@centrum.cz a nebo na icq 393-714-226 moc by mi to pomohlo předem moc dík.

napsal 20.12.07 v 20:50

to:Jim Morrison: spolehlivost no neni to tak jako se Suzukou to byl drzak MZtka je vic na starani se zatim se mi nic vazneho po motorove strance nestalo!Az na vylekani z toho ze mi v tehle zime sepinal ventilator na chladici(zpusobeno velkou zimou snazi se ohrivat chladici kapalinu kdyz je veknu okolo nula stupnu:D Dalsi zavady jsou praskle lanko tachometru(moje chyba priskripl jsem ho a u tachometru se netocilo proto prasklo)smula(( a pak neni doreseny spojeni levyho ovladace a ridici jednotky.Pod nadrzi je to spojeny v takovym plastovym sraci ale jelikoz je kabel priliz kraty tak obcas se stane ze jedu zatacim do prava zhasnou svetla nehouka netroubi nesviti dalkovy!!!!docela problem ve tme ale staci na to dva imbusy povolis zvednes nadrz spojis a valis dal to jsou zavady!!!!Pak si dej bacha na to jestli ma menenej rozvodovej retez musi se menit kazdejch 12000km na mej by snad mel byt meneny aspon mi to majitel tvrdil ale nijak nedokazal((( kdyz jsem kupoval svou bylo to na duvere.....a podcenil jsem to priste motorku poradne prolezu neeez ji koupim to radim taky tobe!!!!!:D<br />
<br />
to: Missa no nahodou to vim ale je to v NEM v CR jsem zatim nepatral zeptam se jednoho sikovnyho mechanika ten ji mozna sezene no. jinak www.mz-faber.de tam jukni ale casto jim pada server chce to trpelivost:D

napsal 11.12.07 v 19:31

čauvec,chtěl sem se zeptat jestli náhodou nevíš kdy bych mohl na MZ SM 125 sehnat řetězovou sadu.Moc dík za odpověd;)

napsal 01.12.07 v 16:21

Jak je na tom se spolehlivostí?? Chci si ji koupit a na netu maj meneny motory...