Kawasaki Ninja 250R (2008)

Vlastník KALLIIS
Vloženo 8.2.2016
Aktualizováno 23.1.2023

Kawasaki Ninja 250R... Kawasaki se mě vždy líbila a malá Ninja na začátek přišla vhod.

Motorka koupena od Spekacek007 (Brno-město)

První dojmy - Obratná, lehká, dobrá na manipulaci a po 70ccm ve 2T i příjemně výkonná.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, ženy, malé postavy

Doplňky na motorce - Páčky M-Style, gripy Ariete ZX, padáky RDmoto, laďák Giannelli

Malá Ninja je skvělá jak na naučení se správného ovládání motorky a správného zvládání stroje na silnicích, tak i na blbnutí, obzvlášť zatáčky a hodně klikaté úseky jsou pro ni hřiště... cítí se na nich jako ryba ve vodě.
Zvládli jsem spolu i pár delších výletů (kolem 450km na jeden zátah) a skvělí, Ninje to nevadí a zlámaný tělo po to taky není.. posez má na to ideální - aspoň za mě řečeno.
Spolehlivost a spotřeba jsou taky super, na 17litrovou nádrž není problém najet kolem 390km a to normalním tempem žadný loudání.. :D A co se spolehlivosti týče... Japonec co dodat... jen benzín a jedeš... jednou za dobu vyměnit filtry a olej (u mě 5tis km - Kawasaki udává 7-8tis km)
A pro letošek jsme pořídili laďáček, aby nás šmudlové v plechovkách slyšeli.. :D
Toť asi vše... pokud o ní někdo uvažujete tak za mě můžu jen doporučit. :)
A silácké řeči nakonec:
Max. rychlost - 175km/h - naměřených GPS
Výkon - 30 koní na zadním kole ( pro ty co netuší - na motoru je kolem 33-35koní - na zadním kole se projevuje ztráta v převodech)
Spotřeba - to se u motorky přece neřeší... :D

Rihard
Rihard napsal 11.09.16 v 14:36 10b.

rybíz5
rybíz5 napsal 17.02.16 v 18:52 10b.

Ninja je Nijna Krásná mašina