BMW R 1150 GS (2001)

Aktualizováno 3.9.2015

Deník motorky
Nalezeno 17 záznamů

• Vypnout

Po včerejším "fandění" našim hokejistům jsem měl dnes hlavu jak rohovej barák a potřeboval sem vypnout. Relax, pohoda. Vyjel sem a ani sem nevěděl kam. Toulal sem se jen tak a nakonec z toho byl super den. Najel sem sice

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Špindlerův mlýn

Pátek se povedl a co v sobotu? Dlouho mi v hlavě hlodal můj oblíbenej Špindl. Naposledy sme tam se Zuzkou ani nedojeli a zastavila nás nehoda ve Vrchlabí a od tý doby se mi tam nějak nechtělo. Ale co, jedu! Předpověď poč

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • Suté břehy

Prodloužený víkend je tu a tak se musí provětrat motorka aby člověk nezapoměl jak se má zatáčet. Ale kam? Je pátek, státní svátek a tak nevím kde bude otevřeno. No nic, pojedu jen tak svý kolečko. (oblíbená trasa cca 35k

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • deflektor na plexi

Tady na motorkářích mi kamarád Magoss ukázal inzerát kde chlapík nabízí výrobu deflektoru na plexi za 999,- kč a když jsem viděl u MRAčka cenovku 3780,- rozhodl jsem se vyzkoušet to. SMSkou jsem zaslal údaj že mé stávají

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Hrad Pařez

Jak se stává mým zvykem vyrazil jsem hned ráno na projížďku. V 8:15 už jsem byl na výpadovce na Jičín. Cíl: Hrad Pařez. Jelo se krásně a než jsem se nadál byl jsem na místě. K Pařezu se dá dojet na pár metrů takže pro mo

Vloženo: 25.04.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015
  • Metuje

Dneska žádný zahálení a ještě před obědem 120 kiláčků k Metuji nasbírat nějaké kameny na Suisaki. Luxusní projížďka! Jedna z nejhezčích za hódně dlouho. Silnice prázdný, tempo na pohodu do stovečky a k tomu počasí jedna

Vloženo: 12.04.2015
    Uskutečněno: 12.04.2015
  • Slapy

Jaro zdá se dorazilo a tak bylo jasný že se někam pojede. Nechal jsem se zlákat Marion s Bobrem a vyrazili jsme na Slapskou přehradu. Z tý sem viděl prd protože jak se později ukázalo jelo se na setkání s dalšíma lidma z

Vloženo: 11.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
    Tachometr: 101970km
  • Vycházka?

Jelikož se stále dávám do pořádku po tom co mi srdce udělalo čáru přes rozpočet tak můžu ven omezeně. Jen když mám doktorem schválené vycházky a doktor nařídil dělat to co mě uklidňuje a baví. A mě uklidňuje a baví moje

Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • Pohoda

Když mi můj pan doktor říkal "Jardo, odpočiň si, relaxuj, dělej to co tě baví a co ti dělá radost" určitě myslel tohle. Pane doktore, je mi kurva líp! Dva týdny po srdeční příhodě v sedle a bylo to moc fajn. Najeto 115 k

Vloženo: 21.03.2015
    Uskutečněno: 21.03.2015
  • Jen tak

1.3. sme jeli s kamarádem omrknout jednoho litrovýho Varana a že byl jako by právě vyjel z fabriky tak ho kamarád koupil. Dneska sme si tedy vyjeli aby bylo abstinenčním příznakům učiněno za dost. Motali sme se bez cíle

Vloženo: 04.03.2015
    Uskutečněno: 04.03.2015
  • Dokončení servisu

Bylo toho na plánu hodně a tak se všechno najednou nestihlo a třeba brzdový destičky dozadu bylo potřeba objednat. A tak jsme se s Durexem opět sešli aby se odvzdušnila přední brzda po výměně brzdovky. Odvzdušnila spojka

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.02.2015
    Uskutečněno: 21.02.2015
  • Trojdiáda

Když jsem se včera vracel ze servisu uviděl sem na garáži reklamu na přívěsy Trojan. Trojan, říkám si, co asi dělá? A tak sem doma zapnul počítač a našel doktora Trojdu. A hele! On pořádá vyjížďku! Napsal sem Mildovi a j

Vloženo: 15.02.2015
    Uskutečněno: 15.02.2015
  • Servis

Dnes je svatého Valentýna a tak by se každý měl postarat o tu svou lásku. Tak teda jo. Hezky sem ji umyl, nakrmil aby neměla hlad a když už tak pořádně. Vyměněnej olej v kardanu, převodovce a motoru. Novej olejovej filtr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.02.2015
    Uskutečněno: 14.02.2015
  • Na sněhu

Venku sice jen čtyři stupně, ale nedalo se odolat. Každej to zná, nová motka v garáži a nejezdit na ní? Blbost! Termo prádlo a hurá ven! Jen tak. Odvezl sem Durexovi dárek a vyrazil se podívat nad Hradec na Rozárku. Tam

Vloženo: 03.02.2015
    Uskutečněno: 03.02.2015
  • Do lesa

Je půl sedmí večer a teploměr mi na balkóně ukazuje pořád 14 stupňů. To de 10. Ledna :-DD Chtěl sem se s brambůrkou seznámit a tak sem ji vytáhl na seznamovací jízdu. A hned do lesa ať si potykáme. Mokro, silniční gumy

Vloženo: 10.01.2015
    Uskutečněno: 10.01.2015
  • Evidenční kontrola

Venku -4 a mě přišli techničáky a zelená karta takže hurá na evidenčku ať je to hotový. Příjezdovka ke garáží jak sklo, ani auto to nechápalo a ABS mi masírovalo nohu i když sem jel krokem, ale udělat se to musí. Na STK

Vloženo: 07.01.2015
    Uskutečněno: 07.01.2015
  • Přepis motky po koupi

Nechal sem u původního majitele techničáky s tím že on motku odhlásí na mě a já si zajdu na evidenčku a až mi pošle techničáky tak to na sebe přihlásím. A ono hovno. Polopřevod nám pánové úředníci zrušili protože je prý

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.01.2015