BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 3.9.2015

Vloženo: 10.05.2015, Uskutečněno: 10.05.2015, Stav tachometru: 102690 km, Zhlédnuto: 8x

Pátek se povedl a co v sobotu? Dlouho mi v hlavě hlodal můj oblíbenej Špindl. Naposledy sme tam se Zuzkou ani nedojeli a zastavila nás nehoda ve Vrchlabí a od tý doby se mi tam nějak nechtělo. Ale co, jedu! Předpověď počasí nic moc, ale přece mě nezastaví voda Tak sem vyjel. Cesta pohodová, do kilíčka pohoda. Ve Vrchlabí opatrně ale to už se nad Špindlem rýsovaly mraky jak Brno. Ale jedu dál. Podíval sem se na svou práci. Před devíti lety jsem ve Špindlu dělal na čtyřech domech dřevěný zábradlí na balkonech a je tam dodnes a je pěkný. Je hezký vidět někde svou práci. Kdo to může o sobě říct? Sjel sem kolem těch domů dolů k lanovce na "svaťák" kde bylo ještě trochu sněhu. Pak kousek dolů k svatopeterskému potoku, že si z něj vytáhnu nějakej kámen na suiseki. A průtrž jak bejk! No nic, ujedu tomu! zapnul sem vyhřívání rukojetí a vyrazil. Za pět minut sem z toho byl venku a zastavil sem v Herlíkovicích u Krasova mlýna udělat pár fotek. Jen tak tak sem tomu ujel. Je to jasný, de po mě Ve vrchlabí objížďka a zácpa. Dohnalo mě to a já zmoknul po druhé! Nic, jedu do Hostinýho za kamarádem Tondou kterého možná znáte jako moto dědka Tondu. Je doma a má radost že mě vidí. Vypadá dobře a tak se taky raduju. Kecáme a kecáme a! Dohnalo mě to! Sedám na mašinu a jedu, ale stejně sem to trochu schytal. Vjíždím do Dvora Králové. Paráda, řikám si. Projedu dvůr a už mě nic nezastaví. A najednou průtrž jak z konve. Cítím že sedací partie už je ve vodě. Sakra! Projet Dvůr, projet Dvůr! Projedu ho a chci vzít za plyn a není důvod. Sluníčko, a klid No nic. Jede se domů. Najeto asi 190 a bylo to fajn!

Lucky-Jarda (44) napsal 11.05.2015 v 20:04

Tím že vlaju spořádaně za tebou?

MILOS61 (3) napsal 11.05.2015 v 17:29

Seš pěknej keca to ty to vždycky vyprovokuješ .

Lucky-Jarda (44) napsal 11.05.2015 v 17:24

No jo, ale s tebou držet krok je o nervy. Ty závodíš a pak se divíš že máš spotřebu jak hrom

MILOS61 (3) napsal 11.05.2015 v 11:00

A pak si stěžuj zrovna v sobotu sem chtěl někam vyrazit a neřekneš.

• Vypnout

Po včerejším "fandění" našim hokejistům jsem měl dnes hlavu jak rohovej barák a potřeboval sem vypnout. Relax, pohoda. Vyjel sem a ani sem nevěděl kam. Toulal sem se jen tak a nakonec z toho byl super den. Najel sem sice

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Suté břehy

Prodloužený víkend je tu a tak se musí provětrat motorka aby člověk nezapoměl jak se má zatáčet. Ale kam? Je pátek, státní svátek a tak nevím kde bude otevřeno. No nic, pojedu jen tak svý kolečko. (oblíbená trasa cca 35k

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • deflektor na plexi

Tady na motorkářích mi kamarád Magoss ukázal inzerát kde chlapík nabízí výrobu deflektoru na plexi za 999,- kč a když jsem viděl u MRAčka cenovku 3780,- rozhodl jsem se vyzkoušet to. SMSkou jsem zaslal údaj že mé stávají

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015