Kawasaki Ninja 250R (2011)

Vlastník stojaspalka
Vloženo 29.3.2014
Aktualizováno 5.9.2018

Deník motorky
Nalezeno 20 záznamů

• Ybbstalské Alpy - Annaberg, Mariazell, Hochkar, Wildalp

Původně jsem myslela, že na tenhle výlet už pojedu s novou motorkou, ale bohužel zatím nikdo Ninju moc nechce, tak jsem si říkala, že to zvládnu i na ní :) Chtěla jsem jet prvně na dva dny, ale moc jsem nenašla slušné u

Vloženo: 09.07.2017
    Uskutečněno: 08.07.2017
  • Rossatzbach

Po cca 5 měsících jsem zase zpět v ČR a mohla jsem na motorku :) Už na konci loňské sezony jsem si na mapě vyhlídla rakouský Rossatzbach, kde je pěkný výhled přes Dunaj na protější břeh. Navíc kamkoliv jedu v Rakousk

Vloženo: 04.06.2017
    Uskutečněno: 02.06.2017
  • Rychlovka k Attersee

Měli jsme to taak pěkně naplánováno.. v sobotu si dát s kamarádama (oba pražáci, jeden ale má motorku u Jindřichova Hradce) sraz na hranicích s Rakouskem ve Schrems a pak společně přes Mauthausen (tam navšítivit koncentr

Vloženo: 08.08.2016
    Uskutečněno: 16.07.2016
    Tachometr: 41900km
  • ZN-Balaton-Maribor-Mariazell-ZN

Celý tenhle výlet začal tím, že kamarádi s pionýrama se rozhodli z Prahy jet na Balaton. FB stránka- www.facebook.com/pionyremcestounepolem Tak jsem si řekla, že se za nima na Balaton stavím, přespím a pak se projedu

Vloženo: 05.07.2016
    Uskutečněno: 02.07.2016
  • "Bílá" žárovka

Chtěla jsem menší změnu v podobě bílého světla. Koupila jsem na radu kamaráda žárovku OSRAM H7 12V 55W PX26d COOL BLUE INTENSE. Jak píší na obale, tak svítí víc (až to jde dost blbě vyfotit ;D ), což se určitě bude hod

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.04.2016
    Uskutečněno: 08.04.2016
  • Nové mlýny

Dneska byl první pořádný jarní den, tak jsem toho musela využít. Nemusela jsem dlouho přemýšlet, kam pojedu na první delší vyjíždku (mimo město). Pálava! :) Ze Znojma jsem vyjela na Brno a z Branišovic do Vlasatic a

Vloženo: 27.03.2016
    Uskutečněno: 27.03.2016
  • Vysoké Tatry

..tak jsem zjistila, že budu mít volný víkend, že bude hezky a že bych někam chtěla vyjet :) Prvně jsem si říkala, že klidně pojedu sama, ale nakonec jsme jeli 2. Sraz jsme měli v pátek kolem poledne za Brnem. Já samoz

Vloženo: 14.09.2015
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Melecháč podruhé

I letos jsem se rozhodla jet na Melechovský okruh ( www.melechovskyokruh.cz ) do Ledče nad Sázavou - Sraz a závod ČS motocyklů... jako první jsem si teda musela pořídit "novou" motorku, abych zapadla.. Myslím, že s Jawas

Vloženo: 25.08.2015
    Uskutečněno: 22.08.2015
  • Mácháč

S kamarády ze střední jsme se vydali na vícedenní výlet k Máchovu jezeru a okolí. První dva vyjeli z Třebíče směr Mácháč a já a kamarád jsme vyjeli z Prahy. Večer jsme se tam všichni sešli a zašli na pivo :) Druhý den ná

Vloženo: 13.08.2015
    Uskutečněno: 28.07.2015
  • Neziderské jezero - Rakousko

Opět s kámošem z Jičína jsme vyjeli na celodenní výlet. Vybrali jsme Neziderské jezero v Rakousku. Jednou už jsem tam byla, ve městě Podersdorf a bylo to fakt pěkné. Tentokrát jsme jeli do kempu v Breitenbrunnu, kde jsme

Vloženo: 06.07.2015
    Uskutečněno: 02.07.2015
  • Rychlovka na Pálavě

K nám do Znojma přijel kamarád z Jičína a tak jsem mu chtěla ukázat to nej z Jižní Moravy a kam jinam zajet než na Pálavu.. fakt se mu to líbilo a že se rád zase někdy vrátí.. Jeli jsme na Nové Mlýny, vykoupat se a pokoc

Vloženo: 06.07.2015
    Uskutečněno: 01.07.2015
  • Kolem Prahy :)

..aneb jak si dvě Ninjy vyjely na výlet ;D ..Když už jsem zase jednou měla motorku v Praze, tak bylo potřeba toho řádně využít. :) V sobotu 11.4. byl fakultní motosraz (viz můj deník) a v neděli jsem si s kamarádem vyje

Vloženo: 06.05.2015
    Uskutečněno: 12.04.2015
  • 1.Motosraz Fakulty dopravní ČVUT

S pár kamarádama jsme pořádali vůbec první motosraz naší fakulty. Věděli jsme, že motorkářů nás tam pár je, tak proč se společně neprojet :) Plán byl takový, že se sejdeme před naší fakultní budovou v 11hod. Dorazilo nás

Vloženo: 06.05.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Rychlovka přes 3 státy

Zase po pár dnech doma.. musela jsem Ninju protáhnout :) I to počasí si o to samo říkalo :) Už moc nevím kudy kolem Znojma jezdit, mám to dost proježděné..tak jsem zamířila po rakouské straně víceméně podél hranic a pak

Vloženo: 19.09.2014
    Uskutečněno: 18.09.2014
  • Melechovský okruh 2014

Pěkně strávená sobota 23.8. Závod českých a slovenských motorek, kde nejde o čas, ale o body nasbírané na jednotlivých stanovištích po cestě(tlačení motorky, motokrosová trať, jízda zručnosti, testy, apod). Podařilo se m

Vloženo: 27.08.2014
    Uskutečněno: 27.08.2014
  • Na skok do Jižních Čech

Konečně dva dny v týdnu, kdy nehlásili déšť. Musela jsem toho využít aspoň na takovou dvoudenní dovolenou. Měla jsem domluvené spaní kousek od Tábora, tak ale než jsem tam dojela, tak jsem si musela udělat okruh přes Jin

Vloženo: 15.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014
  • Pár fotek ze sezony 2014

...pár fotek, co jsem našla z výletů - většina po ČR. Výlet na přehradu Pastviny, Dlouhé stráně, Rakousko, Jižní Morava apod :)

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • CZ-A-H-S-CZ 490km

Přepodpověď hlásila pěkný den bez deště, tak jsem to jela projet :) Za cíl jsem si dala Neziderské jezero v Rakousku. Našla jsem si přímo město u jezera, kam jsem chtěla jet - Podersdorf am see. Je to hodně turistické mě

Vloženo: 12.06.2014
    Uskutečněno: 31.05.2014
  • Jičín, Trosky a okolí

S pár kamarády jsme měli na víkend zamluvenou chatu kousek od Jičína, tak jsem se tam vydala na motorku. Cestou tam jsem to vzala přes Ústí nad Orlicí za rodinou. Jeden den bylo fakt pěkně, tak jsme se ještě s dvěma klu

Vloženo: 14.05.2014
    Uskutečněno: 09.05.2014
  • Červené proužky

Na předchozí motorce jsem je lepila snad hned první měsíc. Teď už po 14ti dnech :) .. Mám z toho radost a Ninje sluší! :)

Vloženo: 18.04.2014
    Uskutečněno: 11.04.2014