Yamaha YZF-R1 (2010)

Aktualizováno 29.3.2014

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Nutnost k pohodlnosti cestování

Tak jsem dnes po delší době navštívil prodejničku Yamahičku Vrbovičku. No zprvu jsem tam jel jen proto, že jsem měl na dílech objednán šroubek a futérko do krytu řetězu, páč se to povolilo a leží to kdesi v republice. Ve

Vloženo: 14.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013
  • První jarní projížďka

No tak už bylo na čase, abych tu svojí prdelku taky trochu vytáhl. Pravdou je, že hlavním hnacím motorem byla výměna brzdové kapaliny a následná kontrola, jak to brzdí. No povedlo se, ještě údržba řetězové sady a hurá na

Vloženo: 12.04.2013
    Uskutečněno: 11.04.2013
  • PVA Letňany MOTOSALON 2013

No tak jak jsem naznačil v předešlém článku, navštívil jsem v rámci své narozeninové oslavy i veletrh MOTOSALON 2013 na pražském výstavišti v Letňanech a to z hlavního důvodu vidět své přátele z ISŠA Brno. Jak jsem již p

Vloženo: 08.03.2013
    Uskutečněno: 07.03.2013
  • Narozeniny jsou dobrá věc

Tak jsem dnes oslavil své kulaté čtyřicátiny a jak jinak než koupí dalšího vybavení. Protože mé proudové kleště neposkytovaly možnost připojení na osciloskop, pořešil jsem to adaptérem od firmy Agilent Technologies. V zá

Typ: Koupě
    Vloženo: 08.03.2013
    Uskutečněno: 07.03.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Tak jelikož se nemůžu dovolat do Strážova, tak upřesním své první dojmy. Po dokonalé analýze osciloskopu a rad odborníků vyhrál Hantek. Rozhodoval jsem se mezi ním a firmou OWON. Rozepisovat se o jednotlivých modelech ne

Vloženo: 07.02.2013
    Uskutečněno: 07.02.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Stejně jako kamarád Mira-KT i já jsem plný nadšení z kurzu a hltám každý poznatek, který nám předávají naši milí učitelé. S Mírou jsem za jedno v tom, že ke kvalitnímu servisu je nutná kvalitní výbava, ale to nejdůležitě

Vloženo: 06.02.2013
    Uskutečněno: 06.02.2013
  • Výměna gripů

Tak jo, tak jsem šel cestou barev a dal si gripy od fy Harris s logem "yzf r1" do červena viz. fotka. No jako není to zlé, jen nechápu, že jsou kratší než origo. Zejména plyn, ale to jsem vyhustil spešl závažíčkama. No u

Vloženo: 06.02.2013
    Uskutečněno: 06.02.2013
  • Úpravy na sobotní odpoledne

Nedalo mi to, a tak jsem si dneska zase trochu hrál. Koukám se na berušku zezadu a říkám si co mi tam vadí. AHA už vím. TY DEBILNÍ STUPAČKY SPOLUJEZDCE :[ . Kouknu se ze spoda a je mi to jasné. Chudinka malá tolik matr

Vloženo: 02.12.2012
    Uskutečněno: 01.12.2012
  • Zazimování aneb držel jsem se značky

Tak jsem se konečně v úterý 20.listopadu dokopal zazimovat a udělat výměnu provozních kapalin. Udělal bych to už dřív, ale potýkal jsem se s problémem "dostaň moto na universální stojany" :-D. Nakonec přišlo na řadu brou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.12.2012
    Uskutečněno: 20.11.2012
  • Zajímavý výlet

Tak jsem v sobotu v podvečer vyrazil na výlet. Na to, že je listopad, bylo krásně. Teplo bylo akorát to trochu foukalo. Ani jsem nevěděl kam pojedu, tak jsem vlítnul na Strakonickou, na Shellce docpal plnou a děj se vůle

Vloženo: 04.11.2012
    Uskutečněno: 04.11.2012
  • Poslední úpravy před zazimováním

Tak mi to nedalo a v rámci akce "poznej co je pod plasty", jsem si řekl, že to rovnou nějak barevně upravím. Nemám moc rád stříbrnou a tak to odnesl ten přední plast na nádrži a pruhy na bočních kapotách, aby se zmenšila

Vloženo: 23.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
  • 17.10.2012 Přece jen drobné věci

Tak jsem se rozhodnul, že si trochu zablbnu se vzhledem. Dal jsem carbon na víčko nádrže, ty plastové kryty výfuků jsem obohatil chromovými nápisy: "R1 Desing" a na střed plexi z vnější strany přišel štír (znamení mé mil

Vloženo: 17.10.2012
    Uskutečněno: 17.10.2012