Yamaha XT 660 X (2008)

Aktualizováno 2.10.2011

Deník motorky
Nalezeno 18 záznamů

• Enduro bag

Tak, protože jsem začal jezdit v kůži (první sklouznutí v textilu mi vehnalo bobíky do kalhot) - musel jsem vymyslet nějaký úložný prostor. Dosud jsem jezdil s batohem, ale!! Když má člověk batoh a chce to řezat, trošku

Vloženo: 27.07.2011
    Uskutečněno: 27.07.2011
  • Motoškola Kolín

Tak, dnes - 28/05/2011 jsem byl na motoškole v Kolíně ... bomba. (více doplním, až bude čas ..)

Vloženo: 29.05.2011
    Uskutečněno: 29.05.2011
  • 1. pád :-(

Tak mám premiéru za sebou :(. V pondělí 9. května 2011 jsem byl objednaný do servisu k vůli montáži padacích rámů od SW Motech. Říkám si, že když jsem nevyjel o víkendu a teď moc nebude čas a počasí na tenhle týden

Typ: Havárie
    Vloženo: 12.05.2011
    Uskutečněno: 12.05.2011
  • včerejší zklamání vystřídalo nadšení :)

Tak včera mě docela mrzelo, že mi to moc nejede :( ... S kolegou jsme jeli domov - Karlštejn (oběd) - Slapy (vyhlídka + serpentýnky) - domov. Je sice znát, že mašina, co má stejnou váhu a má 80 kw prostě jede, ale kdy

Vloženo: 24.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011
    Tachometr: 2041km
  • Mníšek pod Brdy

Dnes jsem si udělal výlet za přítelkyní do Mníšku :). Plánoval jsem to celý týden, protože mělo být hezky - a také bylo :). Nicméně docela nepříjemná je ta otevřená krajina, kdy mě nic nechrání a kompletně to na mě f

Vloženo: 23.04.2011
    Uskutečněno: 23.04.2011
  • "1. regulérní jízda"

Tak jsem se s motorkou po 1500 km konečně trošku seznámil, nebojím se už tolik klopit ... a zvykli jsme si trošičku na sebe .. sice je to dlouhodobý proces, ale oproti první jízdě ... luxusní rozdíl ;-). No a díky tom

Vloženo: 17.04.2011
    Uskutečněno: 17.04.2011
  • jen tak na celý den :) aneb první vyjížďka po 1. garanč

Tak jsem opět s mým kamarádem Michalem vyrazil jezdit. Dnes mělo být pěkně, takže jsme to naplánovali na celý den. Samozřejmě jsem vstal později, dorazil k němu později a vyjelo se tak o 45-60 minut později: D. No jo, al

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • KONEČNĚ

Sláva, už jsem myslel, že se nedočkám ... dnes jsem konečně najel další kiláky mám tak skoro 1 000km najeto na XT ... Jezdit mě baví, ale né z donucení a dnes se mi upřímně nechtělo, byl jsem ospalý, rozlámaný ... no nic

Vloženo: 25.03.2011
    Uskutečněno: 25.03.2011
  • Kokořínsko

Tak jsem s kolegou opět vyjel ... Naplánoval jsem si dovolenou, kolega už ji měl sám od sebe ... a těšil se dnešek a na počasí, které se opravdu vydařilo :). Ale dopoledne kolega volá - že má problém se spojkou :( ..

Vloženo: 24.03.2011
    Uskutečněno: 24.03.2011
  • 1/2 Karlštejna

Bylo dneska pěkně, a proto jsme se rozhodli s kamarádem , že pojedeme směr Karlštejn. Bohužel, než jsme se vyprdelili z práce ... bylo po 16 hodině a tak jsme to zhruba v polovině cesty otočili zpět a stejně jsme dojeli

Vloženo: 15.03.2011
    Uskutečněno: 15.03.2011
  • Pole ...

No jo, tak už i mě to potkalo :-( ... Ach jo, moje chyba - začátečnická nerozvážnost :(. Jedu takhle do Kolína a pak zpět - protože zajíždím, jedu 70-80 km/h. A bohužel je to rovinka, takže se plazím skoro dvě hoďky po

Vloženo: 14.03.2011
    Uskutečněno: 14.03.2011
  • Milovice

Tak, dnes jsem se konečně pořádně projel s kamarádem - Moosa . Na sobotu hlásili pěkné počasí, tak jsme toho využili a jeli se pěkně projet směr Milovice a okolí. Záběh motorky mi nedovolí jet moc rychle, tak jsme na

Vloženo: 13.03.2011
    Uskutečněno: 13.03.2011
  • Leatt Brace GPX club

Dnes přišel balík a v něm další "tuning" na motorku :). Respektive na můj krk pro větší pohodlí v jízdě proti větru a pro zvýšení bezpečnosti hlavně, (vel. M) ;-). Jinak když už to tu dávám, tak na zádech tahám Daines

Vloženo: 10.03.2011
    Uskutečněno: 10.03.2011
  • dalších 100 kiláků

Doufal jsem, že se mnou dneska půjde kamarád nebo někdo z fóra, ale špatně jsem to odhadl, všichni bezvěrci šli na výstavu motocyklů ;-) ... Tak jsem jen tak bloumal po Praze, nechal si trochu omrznout prsty ... a vyj

Vloženo: 05.03.2011
    Uskutečněno: 05.03.2011
  • Poprvé ...

Páni, tak se nám dneska udělalo jarní počasí tady v Praze. Váhal jsem, bylo zataženo, ale jak jsem vyjel, vykouklo sluníčko a byla to krása :). Objel jsem kamarády, předvedl mašinku, pokecal a jel zase dál :). Trošku

Vloženo: 06.02.2011
    Uskutečněno: 06.02.2011
  • kobereček

Hehe, není to přímo na motorku, ale pod :). Dnes mě kolega nabral a jeli jsem do garáží :). Sice to není blízko, ale hřeje mne u srdce, že jsou hlídané a dobře zabezpečené :). Tak jsme tam hezky položili koberec, aby m

Vloženo: 21.01.2011
    Uskutečněno: 21.01.2011
  • převoz do garáže

Tak jsem se dnes rozhodl, že motorku musím ze stání dostat do vysněné garáže. Počasí už moc nepřálo a dle předpovědi to má být ještě horší. Bohužel, včera jsem svou šanci prošvihl - to bylo docela pěkně a člověk by se i

Vloženo: 19.01.2011
    Uskutečněno: 19.01.2011
  • Můj první železný oř :)

Tak, nakonec volbu prvního stroje vyhrála Yamaha. Doufám, že se na ní relativně naučím jezdit - výkon 35 kW skýtá doufám bezpečný výkon, ani málo, aby to nejelo, ale zase ani tolik, abych se zabil. (A ano, vím, že zabít

Typ: Koupě
    Vloženo: 07.12.2010