Spojka na MZ

• 0

11.8.2017 od Husqvarňák

Ahoj, koupil jsem MZ 250, udělal GO, složil spojku ale nechce vystavovat, jak přesně se to nastavuje nevím ale tak nějak logicky tím že natážím tou věcí s ložiskem v levém víko, ať dělám, co dělám spojka nic, co s tím? zde je muj postup skladaní.

Doplněno:

Tak uz jsem zase o kousek blíž, ta páčka co s ní hejbe lanko a má tlačit na spojku, ani kdyz to vymacknu uplne tak se nedostane ani k ty spojce. v klidnym stavu je mezi tou páčkou a spojkou 4mm a když zmáčknu spojku tak je tam asi mm mezera a dál se nedostanu, někdo ví co s tím?

14.8.2017 od Husqvarňák

Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

11.8.2017 od Heki

No v minulosti se to stávalo z toho důvodu, že nové lamely byly tlustší než origo a spojka tedy neměla kam uhnout. Musely se pak na rovné desce kousek zbrousit. Není to i Tvůj případ?

Pokud ne tak si to složil asi blbě

Doplněno:

nene není to můj případ, spíš mě deptá to že nevím, když mám tu spojku složenou a chci ji nasadit na tu hřídel, v tom videu německým jak to tam skládá, nejdříve nasadí spojku, natlačí ji tam 90Nm a pak skládá dál, musí se to udělat?...zkusil jsem to udělat že přes podložky jsem to tam utáhnul ale nemám momenťák ale ani tak to nefungovalo a ani když jsem to tam jen nasadil rukou tak taky ne :(

13.8.2017 od Husqvarňák

nene není to můj případ, spíš mě deptá to že nevím, když mám tu spojku složenou a chci ji nasadit na tu hřídel, v tom videu německým jak to tam skládá, nejdříve nasadí spojku, natlačí ji tam 90Nm a pak skládá dál, musí se to udělat?...zkusil jsem to udělat že přes podložky jsem to tam utáhnul ale nemám momenťák ale ani tak to nefungovalo a ani když jsem to tam jen nasadil rukou tak taky ne :(

13.8.2017 od Husqvarňák

13.8.2017 od Husqvarňák

Doplnit odpověď

• 0

12.8.2017 od Kaja-SV

Dej tam i ten malej dekl co má bejt na víku jak je náhon otáčkoměru,bez něj to totiž nefunguje:)

Doplněno:

Samozřejmě to jsem nevyfotil ale měl jsem ho tam, chápu i tak nějak jak to funguje, ale nejde to uplne zmacknout, proste bych tu páčku urval jak jde z těžka ale spojka prostě nevystaví.

13.8.2017 od Husqvarňák

Pod ním je ještě stělovací plíšek na spojku.

12.8.2017 od Kaja-SV

Doplnit odpověď

Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist